ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

CHUFY X MANGO

Sofia Sanchez de Betak tarafından tasarlanan özel koleksiyonu Chufy x Mango’yu keşfedin...

 Chufy x Mango koleksiyonu, arka fon olarak Akdeniz’i çağrıştıran hisler, kokular ve yaşanmışlıklardan esinlenmektedir. Ortak bir yaratıcı sürecin ardından, Mango elçisi ve markanın tasarım ekibi, organik pamuk ve geri dönüştürülmüş polyester gibi sürdürülebilir kumaşlardan yapılan, altı elbiseden oluşan bir kapsül koleksiyon tasarladı. Chufy’ye göre: “Bu koleksiyon, Mango ailesi ve kendimle olan uzun ve verimli bir çalışmanın sonucudur. Senelerdir yapılan iş birliklerinin ardından, birbirimizi anlamayı ve tasarım sürecinin tadına varmayı o kadar iyi başardık ki, beraber çalışmak artık bizim için doğal ve eğlenceli bir süreç. Ayrıca böylesine ikonik bir markayla dünyaya ulaşmak hiç hayal edemediğim kadar büyük bir onur.”

Boho desenler bu koleksiyonun baş rollerinde: Çiçek desenleri, paisley deseni ve geometrik desenler. Volan, kordon detayları ve firmanın mayıs ayı için hazırladığı genel koleksiyonundaki boho tarzını çağrıştıran dokular ve rahat silüetler göze çarpıyor. 

Bu özel koleksiyon, şirketin resmi sitesi mango.com’da ve Almanya, Fransa, İtalya, Portekiz, Rusya, Polonya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikeri, Amerika Birleşik Devletleri ve İspanya’daki seçili mağazalarda satışta bulunuyor. 

Fotograflar: Nacho Alegre
Saç ve Makyaj: Tess Alamillo
Yer: Mallorca

Etİketler