CLUB ORIGINALS ZAMANA MEYDAN OKUMAYA DEVAM EDİYOR

adidas Originals, yeni kampanyası Club Originals ile keşfedilmeyene ulaşmayı ve yeni neslin yeteneklerine ilham vermeyi amaçlıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Nisan 2023
CLUB ORIGINALS ZAMANA MEYDAN OKUMAYA DEVAM EDİYOR

Alanında fark yaratan, sıra dışı, cesur ve genç isimleri buluşturan Club Originals, 50 yılı aşkın süredir sokak stilinde trendleri belirleyen adidas Originals mirasına saygı duruşunda bulunuyor. Sanat, müzik, stil gibi farklı alanlardan ilham olan isimleri bir araya getiren kampanyada, markanın ikonikleşen modelleri Superstar, Gazelle, Rivalry, Forum ve Samba öne çıkıyor. Run DMC’nin stilinde imza parça haline gelen “Superstar”, 90’lı yılların indie ikonu Noel Gallagher’ı etkisi altına alan “Gazelle”, ünü basketbol sahalarından kaykay pistlerine uzanan “Rivalry”, 80’lerin basketbol stilini tanımlayan “Forum”, sahne şovu ve kostümleriyle ses getiren Freddie Mercury’nin favorilerinden “Samba”, Club Originals ile zamana meydan okumaya devam ediyor. adidas’ın nostaljik unsurlarına vurgu yapan kampanya çekimlerinde üç çizgi ve Trefoil logonun başrolde olduğu kıyafetler yer alıyor. 

adidas Originals köklü geçmişiyle özgün ruhlara ilham olmayı amaçlarken, kendi yolundan gitmek isteyen, yetenekli ve genç isimleri Club Originals’a davet ediyor. Sokak kültürünün vazgeçilmezlerini yeniden tanıtan kampanya Londra, Paris, Berlin, Madrid ve Milano başta olmak üzere tüm dünyada çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.