COACHELLA 2015

Hepimizin aklı orada! İlk hafta sonunun dikkat çekenleri haberimizde!

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 13 Nisan 2015
COACHELLA 2015
Paul Tollett'in 1999'da başladığı Coachella festivali sonrası Kaliforniya'nın küçük kasabası Indio'da hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Her yıl iki hafta sonu süren müzik festivalinde birbirinden farklı müzik grupları perfomans sergilerken, festival tarzının da kıyafet Oscar'ları verildi. Resmi olarak değil tabii, biz meraklı gözler tarafından.

Her yıl Nisan ayının ikinci ve üçüncü hafta sonu gerçekleşen festivalde cool olmanın yolu etnik-bohem tarza sahip olmaktan geçiyor. Çizme giydiyseniz çamurlu ya da tozlu; tişört giydiyseniz eski ve yırtık olması tercih ediliyor. Festival alanı dışında gerçekleşen etkinliklerdeyse ünlü isimleri, Kate Moss'un Hunter'larını aratan stiletto'larla görmeniz muhtemel. Türkiye'den gidenleri uyaralım; buradaki sınırlı yiyecek alanından yola çıkarak çantanıza yiyecek saklamayın. Farklı mutfaklardan çokça alternatif sizi bekliyor. Önümüzdeki hafta bizi neyin bekleyeceğini göreceğiz, geçtiğimiz hafta sonunu göz atmak içinse galerimize tıklamanız yeterli.

Ofisten bildiren editörün notu: Moschino, Pandora Jewelry, Lacoste, MAC ve H&M'in sponsor olduğu havuz partisindeki ünlüleri, havuza itmek istediğimiz doğru!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.