DAGİ PLAJ KOLEKSİYONU İLE 80’LERE DÖNÜŞ

Sıcak kumlara Dagi şıklığıyla adım adıyoruz.

Dagi, tüm yıl sıcak kumların hayaliyle yaşayan plaj tutkunları için hazırladığı 2022 Plaj Koleksiyonu’nda, 80’li yılların plaj modasını geri getiriyor. Koleksiyonda puantiye desenler, yüksek bel bikini altları dikkat çekerken; parlak ve simli kumaşlardan üretilen Limited Edition mayo koleksiyonu ise gün içerisinde şıklık sunuyor.

Volanlı bikinilerden üçgen bikinilere, spagetti altlardan drapeli üstlere kadar geniş ürün çeşitliliğine sahip plaj koleksiyonu her tarza hitap ediyor. İlhamını doğadan ve geometrik desenlerden alan Dagi 2022 Plaj Koleksiyonu’nda aynı zamanda bu sezon moda olan 80’li yılların plaj modasını da görmek mümkün. Puantiye desenleri, yüksek belli bikini altları ve straplez üstler geçmişi tarzına yansıtmak isteyenleri bekliyor. Tarzında desenleri kullanmayı sevenler için de Dagi’de geniş ürün seçenekleri bulunuyor. Çiçek desenleri ve etnik desenler bu yaz hem mayo hem bikinilerde kendini gösteriyor.


Limited Edition koleksiyonu ile kesintisiz şıklık
Plaj giyimde yenilik sevenler için ise Limited Edition koleksiyonu şık seçimler sunuyor. Koleksiyonda parlak ve simli kumaşlardan üretilen ve çeşitli nervür detaylara sahip mayolar yer alıyor. Aynı zamanda özel kumaş ve omuz detaylarına sahip mayolar, şort ve ceketlerle kombinlenerek gün içerisinde de kesintisiz şıklık sunuyor.


Dagi Recycle serisi ile sürdürülebilir seçimler
Dagi, 2022 plaj koleksiyonunda aynı zamanda sürdürülebilir ürünler de sunuluyor. Geri dönüştürülmüş iplikler kullanılarak üretilen Dagi Recycle ile tüketiciler, stiline uygun ürünleri buluyor hem de doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyor. Sürdürülebilir ürün seçeneklerinde neon renkler ile düz ve dokulu kumaşlar yer alıyor.

Birbirinden farklı mayo ve bikini seçeneklerine www.dagi.com.tr ve Dagi mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Etİketler