DAHA PARLAK BİR GELECEK: PANDORA x UNICEF

Pandora'nın, UNICEF’e destek vermek amacıyla hazırladığı “Değişim Charm’ları” projesinin devamı ‘’Işık Sallantılı Charm"...

Pandora, daha parlak bir geleceği temsil etmek ve dünyanın dört bir yanındaki gençlerin potansiyelini kutlamak için karanlıkta ışıldayan charm tasarladı. UNICEF iş birliği ile hazırlanan Pandora charm’ı karanlıkta parlayan mavi camdan üretildi. Bu cam, ışığı gece gündüz demeden her zaman yansıtırken her çocuğun parlamayı bekleyen potansiyelini simgeliyor. Pandora ayrıca, her bir charm’ın satışından elde edilen gelirin bir miktarını UNICEF’e bağışlayacak.

Kurumsal Sürdürülebilirlik Direktörü Marissa Saretsky bu iş birliği ile ilgili: “Gelecek nesillerin genç zihnini güçlendirmek konusunda her birimizin rolü var. Bu charm’dan elde edilecek gelir, UNICEF’in dünyanın her yerinde parlamayı bekleyen gençlere ve çocuklara imkan sağlamasında yardımcı olacak.” diyerek gençlere destek verdiği ifade ediyor.

Pandora, çocuklara ve gençlere öğrenme, kendilerini ifade etme ve gelecekte iş bulma fırsatları sağlamaya yardımcı olan UNICEF'in dünya çapındaki çalışmalarına katkı sağlıyor. “Değişim Charm’ları” ve diğer girişimler sayesinde Pandora ve takipçileri şimdiye dek UNICEF’e 6.2 milyon dolar bağışlandı. Bu bağışlar UNICEF’in bugüne kadar 17 milyon kız ve erkek çocuğa ulaşmasına katkıda bulundu.

Satın alınan her ‘’Işık Sallantılı Charm” satışından elde edilen gelirin bir kısmı UNICEF'in dünya çapındaki programlarına bağışlanıyor. Pandora, hayranlarının hem UNICEF'e desteğini hem de her çocuğun sadece hayatta kalmasını değil, aynı zamanda gelişmesini de sağlayan çalışmalarına desteğini göstermeye olanak sağlıyor.