DEERCASE İLE ANI YAKALAYIN!

Deercase, modayı telefon kılıflarıyla buluşturuyor.

Deercase; renkli, özgün, her zevke uygun ve kişiye özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Binlerce tasarım seçeneği ile kullanıcılarına geniş bir ürün gamı sunan Deercase, koleksiyonları ve gerçekleştirdiği iş birlikleri ile sektörde ilklere imza atıyor.

Akıllı telefonlar; hayatımıza girdiğinden beri şüphesiz elimizden düşmeyen en önemli teknolojik aletlerin başında geliyor. Telefon kılıfı ise son dönemde renkli ve ikonik tasarımlar ile birer moda aksesuarına dönüşüyor. Rengarenk, trend, özgün ve kişiye özel tasarımları ile modayı teknolojik aksesuarlarla buluşturan Deercase, 16 farklı koleksiyonu ve binlerce tasarım seçeneği ile teknolojik aksesuar sektörüne yön veriyor.


Deercase’in en trend ve en özgür koleksiyonu Şeyma x Deercase, Şeyma Subaşı’nın mottolarını ve renkli dünyasını akıllı telefon kılıflarınıza taşıyor. 12 farklı tasarım ve 4 farklı ürün seçeneği ile Şeyma x Deercase koleksiyonu, telefonlarınızı alışılmışın dışına çıkararak renklendiriyor. İkonik tasarımları ve mottoları ile dikkat çeken koleksiyonda ürünleri farklı renk seçenekleri ile kişiselleştirmek ise mümkün.


Deercase’in yeni koleksiyonu Arty Case; düşmelere, çarpmalara ve darbelere karşı en yüksek seviyede koruma sağlıyor. Koruyucu özelliği ve Deercase’e özel ikonik tasarımları ile her zevke hitap eden Arty Case koleksiyonu 45 farklı tasarım ve 4 farklı ürün seçeneği sunuyor. Ayrıca Arty Case koleksiyonu; geometrik desenleri, ikonları, mottoları, uzay ve bitki tasarımları ile ön plana çıkıyor.


Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte geçmişe ve geçmişte yapılan tasarımlara duyulan özlem her geçen gün artıyor. Retro severlere özel koleksiyon hazırlayan Deercase; eski tasarımları modernize ederek kılıflara taşıyor. 49 farklı tasarım ve 2 farklı ürün seçeneğinden oluşan Deercase Retro koleksiyonu, geleneksel motiflerin ışığında, kullanıcılarını adeta geçmişe götürüyor. Retro serisinde yer alan ürünler farklı kılıf seçenekleri ile kişiselleştirilebiliyor.


Deercase’in dünya üzerinde kutlanan günlere özel hazırladığı Daily Case koleksiyonu kullanıcılarına geniş ürün gamı sunuyor. Piknik gününden sebze gününe, kedi gününden pizza gününe kadar birçok güne özel tasarlanan kılıflar; silikon, şeffaf, arty case ve simli sulu kılıf modelleri ile de kişiselleştirilebiliyor.


Binlerce tasarım seçeneği ile telefon aksesuarları sektörüne öncülük eden Deercase, sadece iOS değil Andorid işletim sistemine sahip birçok marka ve model için de geniş ürün seçeneği sunuyor. Tarza göre kişiselleştirilebilen kılıf seçenekleri arasından her zevke uygun kılıf bulmak mümkün.

Etİketler