DİJİTAL DÜNYADAN İLHAMLA: SUDİ ETUZ X LC WAIKIKI

Sudi Etuz ve LC Waikiki işbirliği yeni sezonda da devam ediyor.

Metaverse, 3D giysiler ve farklı dijital deneyimler… Artık hayatı yeni biçimlerde, eşsiz deneyimlerle yaşıyoruz. Estetik algılarımız, zevklerimiz dijitalin izdüşümünde farklılaşıyor. En alışılagelmişi bile farklılaştıran Şansım Adalı, bu sefer ilhamını dikkat çekmekten çekinmeyen dijital dünyadan alarak yepyeni bir jean koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor.

Tasarım jean’ler günümüzün trend kalıplarında sıra dışı formlarla yorumlanırken, etek, crop top ve ceketlerde kullanılan neşeli volan detaylar, geniş paçalar, trikolar, tek parçanın gücünü yansıtan tulumlar, sürdürülebilir organik kumaşlarla ve capcanlı renklerle yazın enerjisini yükseltiyor. 


Sudi Etuz X LC Waikiki’den Sürdürülebilir Denim

Sudi Etuz X LC Waikiki koleksiyonunda tasarımlar kadar kumaş ve sürdürülebilirlik için atılan adımlar da dikkat çekiyor. Organik, geri dönüştürülmüş pamuklu kumaşlar ve sürdürülebilir malzemelerle hazırlanan tasarımlar, uzun yıllar değerini kaybetmeyen Sudi Etuz imzalı özel parçaları gardrobunuza ekliyor. 

Sudi Etuz x LC Waikiki koleksiyonu,  24 Mart’ta www.lcwaikiki.com adresinde ve İstinyePark, Vadi İstanbul ve Cevahir AVM LC Waikiki mağazalarında!