DOĞADAN İLHAM ALAN ÇANTALAR

Binlerce yeşili doğasında bir arada barındıran Zuku Exclusive Bag ile tanışın.

Yaşamın içindeki duyusal hislerden esinlenerek hazırlanan Anemon, Lampros, Aster ve Lonicera adlı koleksiyonları ile Zuku Exclusive Bag, usta el işçiliğiyle yüzde 100 deriden üretilerek kadınların beğenisine sunuluyor. Bunun yanı sıra ayrıcalıklı bir marka olarak kadınların hayallerindeki kişiselleştirdiği çantaları da tasarlıyor.

Her bir parçanın hikayesi ise neredeyse çiçeklerin tazeleyici benliğiniyle adeta çantalara yansıtılıyor. Lonicera Koleksiyonu; Caprifoliaceae familyasına ait hanımelinin enerji veren hissiyle canlanıyor. Sıcak sarılardan sorbe pembelere, saks mavisinden acı kahverengiye kadar uzanan birbirinden farklı renk yelpazesiyle karşımıza çıkıyor.  Eski yunancada “yıldız” olarak bilinen Aster adına koleksiyonunda değer katan marka, kadınların yeryüzünde tarzlarıyla adeta birer yıldız olacağına işaret ediyor. Sarıya çalan karamel rengi ve ilk bakışta aşkı anlatan nar çiçeği tonlarına da sahip çantalar, gündelik hayatın vazgeçilmezi oluyor. 


Lale bahçelerinin rengarenk tonlarıyla bütünleşen Anemon Koleksiyonu, modern ve özgün tasarımıyla kadınları geceden gündüze kolaylıkla taşıyor. Zarif ve feminen tasarımıyla ışıldayan Lampros Koleksiyonu, sezona heyecan getiriyor. Yaz dönemini doyasıya yaşatan modeller, fonksiyonelliğiyle de kadınların markajına giriyor. Cesur bir görünümü destekleyen koleksiyonda bulunan yavru ağızı, saks mavisi ve nefti yeşili tonlarına sahip çantalar, yaşı ne olursa olsun her tarza hitap ediyor.

Etİketler