DOĞAYA SAYGILI LIVING FORWARD.CO İLE TANIŞIN

Living Forward Co.;renk seçimleri, ürün çeşitliliği ve kusursuz tasarım detaylarıyla gündüzden geceye uzanacak bir stilin vazgeçilmez tamamlayıcısı oluyor.

Tasarımcı Pelin İzgi’in kaliteli kumaş ve iyi kalıpların başrolünü üstlendiği Living Forward Co.markası; sürdürülebilir yaşam felsefesini benimseyen genç nesil markaların ortak noktası olan tüm detayları, marka DNA’sının odağına alıyor. 

Living Forward Co.,zamanın hızla aktığı ve trendlerin sıkça değiştiği moda dünyasında, konforun ve özgür hissetmenin öncelikli olduğunu düşünüyor. Hızlı tüketim alışkanlığının da giderek arttığı bir dünyada, hem doğaya saygı duymanın hem de günü tek bir kombin ile tamamlamanın mümkün olabileceğini benimsiyor. Bu vizyon ve misyon ile 2020 yılında yola çıkan ve markasının temellerini atan Pelin İzgi’ye göre; keten takımlar hem plaj da hem de şık bir sandaletle akşam yemeklerinde özgür bir stilin tamamlayıcısı olabilir. Hafifleten tasarım kodlarıyla konforlu ve farklı görünebilmenin mümkün olduğunu belirtiyor.