DOLCE & GABBANA’DAN YENİ KAPSÜL KOLEKSİYON: “BEAUTIFUL LIFE”

Dolce & Gabbana, Akdeniz'in büyülü doğasından ilhamla tasarladığı yeni kapsül koleksiyonu “Beautiful Life” ile markanın ikonik kodlarını güncelleyerek birbirinden zarif tasarımlara imza atıyor.

Gül, şakayık ve ortanca buketleriyle bezeli krem, bordo, yeşil tonlarındaki pamuk, saten ve ipek dokularla hazırlanan Beautiful Life Kadın Koleksiyonu; pilise ve dantel detaylarla zenginleşen elbiseler, etekler, sweatshirtler, kaftan ve pijamalar ile baharı müjdeliyor.

Erkek Koleksiyonu’nda ise çiçeklerden ilham alan suluboya deseni ve çağdaş stille hazırlanan el yazısı Dolce & Gabbana baskılı desen öne çıkıyor. Rahat ve sportif bir görünüm sunan koleksiyonda; siyahtan yaprak yeşiline, kum bejinden kahverengiye uzanan sıcak toprak tonları dikkat çekiyor. Koleksiyondaki pamuk ve keten  sweatshirtler, gömlekler, tişörtler, cepli pantolonlar ve şortlar; spor ayakkabı,terlik ve şapkalar ile tamamlanıyor.

Çocuklar için yetişkinlerle aynı renk paleti, aynı baskı ve formlarla hazırlanan Mini Me tasarımlar, Dolce & Gabbana şıklığını tüm aile üyelerine yaşatıyor.

Dolce & Gabbana Beautiful Life Kapsül Koleksiyonunu; Dolce & Gabbana Zorlu Center, Dolce & Gabbana İstinyePark, Beymen’ler ve www.beymen.com adresinde bulabilirsiniz...