ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

DORANAR'DAN KADINLAR İÇİN KOL DÜĞMELERİ

El işçiliği, aile mirası ve feminen kodlarla hayat bulan kol düğmeleri artık kadınların da aksesuarı oluyor...

Doranar, tarihte ve günümüzde iz bırakan güçlü kadınlardan aldığı ilhamla çıktığı tasarım yolculuğunda Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Karizmasını özgünlüğünden alan çalışkan ve idealist kadınların vazgeçilmezi olmayı hedefleyen kol düğmesi  tasarımları üstün el işçiliği, aile mirası dokunuşlar ve feminen kodlarla hayat buluyor.

Doranar Kol Düğmelerini farklı aksesuar gruplarıyla kombinleyip efsunkar bir kompozisyon yaratacak kolye, küpe, bilezik ve yüzük tasarımlarıyla stillerine özel bir fark katmak isteyen kadınlara hitap ediyor.

Doranar’ın ilk koleksiyonu; kuyumculuk zanaatinin zengin geçmişiyle birleşen zamansız parçalardan oluşuyor. İnce işçilik detayları, asaletin sembolü inci, birçok farklı özel taş ve doğanın zenginliğini yansıtan semboller Doranar tasarımlarında yeniden yorumlanıyor.

Markanın yaratıcısı ve kurucusu olan Narod Toker, Kapalıçarşı’nın saygın bir kuyumcu ailesinin genç nesil temsilcisi olarak uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgisini eşsiz aksesuar gustosu ve modern tasarım algısıyla birleştirerek kadınların stilini, karakterini ve ruhlarını en doğru şekilde yansıtmayı hedefliyor. 

Doranar tasarımlarının tüm detaylarına www.doranar.com adresinden ulaşabilirsiniz.