DUA LIPA’NIN SÜNGER BOB ELBİSESİ

Transparan elbiseye çizgi film yorumu…

Buse Saray BUSE SARAY 15 Kasım 2022
DUA LIPA’NIN SÜNGER BOB ELBİSESİ

Dua Lipa'nın sokak stili, karikatürize bir hal aldı.GCDS'nin kreatif direktörü ve kurucu ortağı Giuliano Calza, 2023 İlkbahar-Yaz için alışılmadık bir ilham kaynağına atıfta bulundu: “SüngerBob KareŞort”. Dua Lipa ise Calza'nın eğlenceyi seven modasının sıkı bir destekçisidir ve tabi ki, onun neşeli gelecek sezon koleksiyonundan giyinen ilk kişi oldu.

Grammy ödüllü şarkıcı, Nickelodeon çizgi filminden bir karakter olan Patrick Yıldız'ın yer aldığı GCDS marka bir elbise giydi. Pembe tığ işi slip elbise, Bikini Bottom Kasabası sakinlerinden ilham alan birçok parçadan sadece biri.
İngiliz şarkıcı, konser turu kapsamında Melbourne'daki performansının ardından düzenlenen kutlamalarda bu stili tercih etti. Boyundan bağlamalı uzun elbise ile uyumlu bir iç çamaşırı ve parmaksız örgü eldivenler giydi. Eéra'dan metalik mavi bir zincir küpe taktı. Lipa, cüretkar görünümünü tamamlamak için yıldızlı pembe bir manikür ve kristallerle süslenmiş göz makyajı yaptı.
GCDS tasarımcısı ve kurucu ortağı Giuliano Calza, tasarımları için "Komik kıyafetler yaparken ciddiye alınmak daha zor" diyor. "Ciddiye alınmaya çalışırken önemli olan, iyi dozda ironi tutmaktır.""Don't Start Now" şarkıcısı, her zaman deneysel gardırobunun sınırlarını zorlamaya meyilli olmuştur. Ne giyerse giysin, terzilik geleneğini bozma konusundaki istekliliği, onun tarzını belirlemeye başladı.

Lipa, 2018'de Refinery29 ile yaptığı bir röportajda giyinme sanatını anlattı. "Asla kendimi bir kutuya koyup 'Bu benim tarzım ve bunlar benim tarzımın temel taşları' demek istemedim. Denemeyi ve oynamayı seviyorum" dedi.

Lipa, son günlerde paylaştığı Diesel, Kiko Kostadinov, Givenchy, Proenza Schouler, Knwls ve Dilara Fındıkoğlu tasarımlarını giydiği fotoğraflarıyla, Instagram’ında adeta bir moda şovu gerçekleştiriyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.