ELEVENTY YENİ KOLEKSİYONUNU TANITTI

Eleventy Sonbahar/ Kış Koleksiyonunun tanıtıldığı özel davette, markanın Türkiye’deki ilk mağazasının birinci yılı da kutlandı.

Türkiye’deki ilk mağazasının birinci yılınında kutlandığı Ulus 29’da özel davete; iş, moda, cemiyet ve magazin dünyasından isimler yoğun ilgi gösterdi.


                   Hadise                                         Tamer Yılmaz                            Gonca Vuslateri                                                      

Titiz İtalyan işçiliğiyle zamansız stiller yaratan Eleventy, 2019-20 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu için seçtiği, iyi araştırılmış, kaliteli kumaşlarla zamansız bir stil sunuyor. Marka, klasik parçalarına modern bir yorum katarak yeni ve daha rafine bir tarz için alan yaratıyor. İtalyan terzilerinin maharetli elleriyle ortaya çıkan; kaşmir, alpaka, tiftik ve ipek kumaşlar, hakiki "Made in Italy" mükemmelliğini yansıtıyor.

Erkek koleksiyonunda ise seyahat hayatın ayrılmaz bir parçası ve günümüz şartları, o gün yolunuz nereye düşerse düşsün sizi yüz üstü bırakmayacak bir elbise dolabını gerekli kılıyor. Eleventy, yeni erkek koleksiyonunda bizi kendi derinliklerimize doğru bir keşif yolculuğuna, nasıl giyindiğimize ve elbise dolabımıza dair bir yolculuğa çıkarıyor.

Eleventy Koleksiyonları’nı İstinyePark ve Yalıkavak Marina mağazalarında keşfedebilirsiniz.

Etİketler