EN HAVALI AIR MAX: AIR MAX DIA

Alanında uzman dört isim bir araya gelerek bu zamana kadarki en büyük hava yastığına sahip Air Max’i tasarladı!

Tasarımcı, mühendis, ürün geliştirici ve ürün müdürü başlıklarında alanında uzman dört kadın bir araya gelerek yeni Air Max silüetini yaratmak için bir kolektif oluşturdu.

 En büyük hava yastığına sahip Air Max’i tasarlama hedefi beraberinde birçok soruyu getirdi.

Hava yastıklarının tasarımı nasıl etkileyeceği, ayakkabının nasıl hantal görünmesinin önüne geçilerek şık bir tasarıma sahip olabileceği konusunun üzerine yoğunlaşan kolektif, muhteşem görünümlü yeni Air Max’i rahatlığını maksimuma çıkararak çekiciliğini de üst noktaya taşıdı.Yarı saydam üst kısım, çorap seçimlerini sergilemesiyle daha kişiselleştirilebilir bir alan haline gelirken, Air Max Dia’da bilek bölümünün kısalığına rağmen topuk üstündeki bandın büyük oluşu modern bir görünüm yarattı. Topuktaki dört nokta, tasarımı hayata geçiren dört kadını ve tasarımın işbirliğinden gelen gücünü temsil etmek için yer aldı. Ayak parmağı üzerinde yer alan Swoosh’la Air Max Dia’da dinamik bir görünüm kazandı.Nike Air Max Dia, Nike App, nike.com ve belirli satış noktalarında 13 Aralık'ta satışa sunulacak..

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.