FALCONERI YAZ KOLEKSİYONUNU SUNAR

Falconeri, yaz koleksiyonundaki parçalarla babanıza en mükemmel hediyeyi bulmanıza yardımcı oluyor.

Falconeri’nin yaz 2020 koleksiyonunu keşfederken yepyeni bir hikayeye yelken açıyoruz. Deniz’den esen bir rüzgar kokusu, tuz kokan taze bir hava, okyanusa uçurumların tepesinden bakan bir araba yolculuğu ve sonsuz okyanus. Bu hikayede Falconeri’nin doğal ve ince kaşmir ile tasarlanmış, uzman ellerden çıkan rahat kıyafetleri eşlik edecek. Falconeri bu babalar gününde en uygun hediye seçeneklerini sunuyor.


Toprak ve denizen muhteşem harmanından esinlenerek tasarlanan süveter, t-shirt ve ceketler. ‘bomber’ ceketler, çok cepli safari ceketleri bej renginin değişik tonları ile hayat buluyor. Yeniden hayal edilip yaratılan denizci montları ise en sofistike ekru rengi ile bütünleşiyor.

Örme kıyafetler yine Falconeri’nin ana çizgisini oluşturuyor. Yaz akşamlarının vazgeçilmezi, zamansız bisiklet yaka t-shirt’leri buz mavisinden antrasite kadar farklı bir renk paleti ile sunuluyor. İster yumuşak kumaşlı blazer’ların içine giyerek şık bir görünüm elde edebileceğiniz bu t-shirt’lerin kullanılan keten ve pamukla inanılmaz derecede yumuşak bir doku sunuyor.

Falconeri’nin bir klasiği haline gelmiş polo t-shirt’ler ise sorbe renkler ile daha da çekici hale getirilmiş. Daha klasik bir görüntüden hoşlananlar için ise açık gri renkler beyaz ve mavi ile kontrastlandırılıyor.