Genç ve Dinamik: Lacoste X House Of SuperStep

Lacoste ve House Of SuperStep'ten sıra dışı bir iş birliği.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Aralık 2023
Genç ve Dinamik: Lacoste X House Of SuperStep

Lacoste ve House of Superstep, sınırlı sayıda üretilen özel bir koleksiyon için bir araya geldi. Bu iş birliği, iki markanın da moda anlayışını yansıtan, canlı renklere, ikonik logolara ve grafik tasarımlara sahip iddialı bir koleksiyonu ortaya çıkardı. 

Lacoste, House of SuperStep’e özel olarak tasarladığı koleksiyonun çekimleri için, Türkiye'nin önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Kampanya çekimleri, modanın sınırlarını zorlayan ve tarzını özgün bir şekilde ifade etmek isteyen gençlerin beklentilerine uygun bir çizgiyle kurgulandı. 

Barış Şahin, Can Kızıltuğ, Maral Özdoğan, Rümeysa Yağcı ve Senamia gibi isimler ile gerçekleştirilen çekimler, kampanyanın renkli ve dinamik atmosferini yansıtarak sokak modasını ön plana çıkardı. Koleksiyonun çarpıcı renkleri, ikonik logoları ve grafik tasarımları, moda tutkunlarını etkileyici bir birlikteliği deneyimlemeye davet etti. 

Koleksiyon 6 Aralık’tan itibaren tüm House of Superstep Mağazalarında ve www.houseofsuperstep.com adresinde satışta olacak. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.