GIZIA İLE SICAK YAZ

GIZIA Hot Summer Koleksiyonu, sizi yazın her anında göz alıcı bir moda yolculuğunun parçası olmaya davet ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Temmuz 2023
GIZIA İLE SICAK YAZ

Doğanın en canlı tonlarında hayat bulan modern ve zamansız siluetler, yenilenen GIZIA kadınına zarafet dolu bir şıklığın anahtarını sunuyor. Yenilenen dünyasını, zamansız klasiklerle harmanlayarak modern bir perspektiften sunan GIZIA, ulaşılabilir lüks kavramını kendine has stiliyle kadınlarla buluşturmaya devam ediyor.Modern, renkli ve feminen bir stilin kapılarını aralayan 450 parçalık yaz koleksiyonu, en canlı renkleri ve eşsiz detaylarıyla yaza damgasını vuruyor. Eğlenceli, renkli, egzotik şehirlerin doku ve renklerinin yansıdığı şık bohem bir seçki sunan GIZIA Hot Summer Koleksiyonu, gün doğumunun ve batışının renk paletiyle ve yazın sıcak esintilerini hissettiren etnik dokularla tamamlanıyor. Pamuk, keten gibi doğal kumaşlar ile yüksek teknolojide üretilmiş ipek tuşeli ve transparan etki sağlayan kumaşları bir arada kullanarak uyum yakalayan koleksiyonun her bir parçası zarif el işçilikleri ile zenginleşiyor.

Fırfır detaylı uçuşan elbiseler, dantel görünümlü etek ve bluzlar, farklı stillere imkan sağlayan gömlekler şehrin stil sahibi görünümlerini tanımlarken, tulumlar ve şortlar hafta sonu ve tatillerin gözde parçalarını da oluşturuyor.

Doğadan ilhamla beyaz, kum beji, toprak tonları yanı sıra yazın en sıcak zamanlarının enerjisi renklere de yansıyor ve kırmızı, turuncu, parlak sarı, fuşya ve doygun yeşiller Hot Summer’ın ana renk paletini oluşturuyor.

www.gizia.comSON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.