GUESS JEANS BU SEZONDA DOĞADAN İLHAM ALIYOR

Çevre dostu kumaşlar ve görkemli renk paletleri...

İkonik kodlara dönüşü müjdeleyen Guess Jeans Sonbahar Kış 2021 Koleksiyonu, markanın DNA'sını lüks malzemeler ile klasik yıkamaların yanı sıra 80’lerin tarzından ilham alan yeni siluetlerle kutluyor. Çevre dostu kumaşlar ve işlemler markanın geleceğe yönelik moda felsefesini yansıtmaya devam ediyor. GUESS, çiçekli desenleri ve görkemli renk paletleri ile doğadan ilham alıyor.

GUESS kadın koleksiyonu Reset, Magical Journey ve Hope olarak ayrılıyor. Reset koleksiyonu, feminen ve modern parçalar içerirken, canlı ve romantik bir hava veren tasarımlar içeriyor. Lüks saten, suni süet, eko kürk ve fitilli kadifenin denimle birlikte kullanılması sonucunda yeni-klasik trençkotlar ile sonbaharın kilit parçası. 

Büyüleyici maceralardan ilham alan Magical Journey koleksiyonu, doğaya dönüşü simgeliyor. Kaz tüyü ceketlerden suni deri ve çevre dostu biyeli denime kadar çarpıcı malzeme kombinasyonlarıyla feminen siluetler yaratılıyor. 

Hope koleksiyonu ise tasarımları romantik rock şıklığı yalın hatlar ve modern siluetlerle buluşurken sportif bir tarzın hakimiyeti görülüyor. Yeni krokodil desenli batik boyama efektleri ve soyut mikro çiçek desenleri leylak rengi, koyu mavi ve sıcak bordolarla  güz yürüyüşlerine benzersiz bir hava katıyor.

GUESS Erkek koleksiyonları ise Future Commuter, The Outsider ve Off the Grid olarak ayrılıyor. 

Future Erkek Koleksiyonu, erkeklerin maceracı ruhunu ön plana çıkarıp yarış dünyasından ilham alıyor. Küçük resimli grafik baskılar, arma detayları, fonksiyonel cepler ve asit yıkama ile tamamlanan yansıtıcı kumaşlar, su geçirmez naylonlar ve şeritler açık gri, doğal ekru, su yeşili günlük stile uyum sağlıyor.

Doğaya meraklı erkekler için The Outsider koleksiyonunda gömlek ceketler, şişme montlar, aplike armalar, vintage yıkamalar, yeni kamuflaj desenler ve soldurulmuş çok renkli grafik baskılar doğayla bütünleşen bir görünüm yaratıyor. 


Vintage kayak tarzından ilham alan ve kentli sportif parçalardan oluşan Off the Grid koleksiyonunda kalın örgüler ve sade teknik tasarımlar retro yorumlarla güncelleniyor. Vintage kayak armaları ile siyah beyaz grafik detaylar ekose desenleri ve Amerikan esintilerini tamamlıyor. Işıltılı kumaşlar, bambu sarısı ve ana renkler ise gri tonların üzerinde vurgu olarak kullanılıyor. 


Etİketler