GUESS ORIGINALS YENİLİKLERLE GERİ DÖNÜYOR

Herkes için zamansız tasarımlar…

GUESS Originals, ana serisi The GUESS Originals Kit Koleksiyonu’nda yapılan yeniliklerin yanı sıra Sonbahar-Kış sezonu için son koleksiyonuyla geri dönüyor. Koleksiyon, hem erkekler hem de kadınlar için birinci sınıf kumaşlar ve zamansız tasarımlar içeren temel parça ve renklerle sezonluk olarak yenilenmeye devam ediyor. GUESS Originals Kapsül ve Kit Koleksiyonu, aynı zamanda en çağdaş denim stillerini içeriyor.


GUESS Originals Collection
Sonbahar GUESS Originals Koleksiyonu, tasarım ilhamını okula dönüş sezonundan alıyor. Koleksiyonun ilham kaynağı, klasik üniversite kampüsü görünümleri çizgisinde ilerleyen parçalar yaratmaktı. 90'ların vintage GUESS parçalarını kullanan GUESS Originals, hırkalar, üniversite ceketleri ve formalar gibi kampüs spor siluetlerinden oluşan bir ürün yelpazesi geliştirdi. Koleksiyon ayrıca, insanların kendi tarzlarını ifade etmelerine olanak sağlayan; modern bir hava yaratmak için klasik kolej grafikleri, desen ve verev çizgileri, ekoseler ve kadifemsi şönil kumaşlarla üniversite armaları gibi detayları kullanıyor.


GUESS Originals Kit
KIT Koleksiyonu, önceki koleksiyonlardan taşınan; ancak mevsimlik renk grupları şeklinde yenilenen, günlük temel parçaları içeriyor. GUESS Originals koleksiyonunda yer alan her tasraım, Kit Koleksiyonunda sunulan temel tarzlarla eşleşiyor. Koleksiyona dahil edilen her bir siluet, markanın tasarım arşivlerinden birinci sınıf denim stilleri vurgularken, Kit pantolonlar; yükseltilmiş hafif kargo pantolonlar, açık chino dokuma pantolonlar, açıktan koyuya taşlanmış denim ve koleksiyonun en öne çıkan parçası haline gelmiş olan marangoz pantolon koleksiyonlarından öne çıkan denim çeşitlerini içeriyor. Kit koleksiyonunda ayrıca erkekler için şambre gömlekler ve cepli tişörtler yer alıyor. Kadın GO Kit, çeşitli fitilli atletler, bodysuitler, orta uzunlukta şortlar ve açık ve koyu taşlı denim ceketler sunarken; erkek stilleri, bisiklet yakalarda güncellenmiş hafif bir havlu kumaş içeriyor. Bu üstler, yıl boyunca giyilmek için üretilmiş sezonsuz ve nefes alabilen kapüşonlular ve şortlarla tamamlanıyor .

Etİketler