HAILEY BIEBER, WARDROBE.NYC İÇİN KAPSÜL KOLEKSİYON OLUŞTURDU

Bieber'ın imza stili, Wardrobe.NYC'nin imza kodlarıyla birleşiyor.

Buse Saray BUSE SARAY 16 Eylül 2022
HAILEY BIEBER, WARDROBE.NYC İÇİN KAPSÜL KOLEKSİYON OLUŞTURDU Getty Images

Hailey Bieber için yoğun bir yıl oldu. Eleştirmenlerce beğenilen (ve çoğu zaman tükenen) cilt bakım serisi Rhode'u piyasaya sürmek ve Tiffany & Co marka yüzü olmakla birlikte, en iyi giyinen ünlülerden biri olmaya devam ediyor. Bieber'ın kişisel stili, son birkaç yılda birçok kişinin ilham kaynağı olarak hüküm sürdü ve şimdi nihayet kendi dolabından ilham alan, imrenilecek bir koleksiyonu piyasaya sürüyor.Bieber, stil cephesindeki bilgi birikimini New York merkezli lüks marka Wardrobe.NYC'ye taşıyor. Markanın kurucuları Christine Centenera ve Josh Goot ile birlikte tasarladığı gardırop temellerinden oluşan kapsül koleksiyon piyasaya sürülüyor.

Hailey Bieber x Wardrobe.NYC, Bayan Bieber tarzında sokak stili için ihtiyacınız olan temel parçaları sağlayacak. Bieber'ın imza stilini Wardrobe.NYC'nin imza kodlarıyla birleştiren koleksiyonda sonbahara hazır 10 parça sunuluyor.


Bilmeyenler için Wardrobe.NYC, gardıropları yapılandırarak, gündüzden geceye ve tekrar tekrar giyebileceğiniz parçalar sunuyor.

Hailey Bieber x Wardrobe.NYC koleksiyonundan bazı göze çarpan parçalara arasında, her ikisi de erkek giyiminden ilham alan kruvaze HB Blazer ve HB Kaban yer alıyor. Ayrıca, düşük belli ve ayak bileğine doğru daralan hacimli pilili bacaklarla süslenen HB Pantolon ve Wardrobe.NYC'nin klasik siluetini yeniden yorumlayan HB Legging göz çarpıyor. Akşam etkinlikleri için vücudu saran ve tek omuzlu HB Mini Elbise, radarımıza girdi bile… Evde geçirilen akşamlar için HB Eşofman Üstü ve Eşofman Altı var. HB Uzun Kollu Tişört ve HB Nervürlü Atlet gibi zamansız pamuklu parçalar, her görünümü tamamlamak için bekliyor.
Tasarımcı Christine Centenera, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Bieber'ın yaratıcı vizyonundan övgüyle söz ediyor: "Onun olgunluğuna, nezaketine, iyimserliğine; moda ve hayata dair taze bakış açısına her zaman hayran oldum" diyor. Centenera, ELLE.com’a Bieber'ın şıklık etrafında inşa edilmiş bir markayı kutlamaya yardımcı olacak mükemmel kişi olduğunu söylüyor.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.