HAREMLIQUE à la mer İLKBAHAR - YAZ 2019 KOLEKSİYONU

Zarif formları etkileyici tasarımlarla bir araya getiren Haremlique à la mer, Ege kıyısının enerjik atmosferi ve kontrast detayların ahenginden ilham alıyor.

Haremlique à la mer İlkbahar - Yaz 2019 koleksiyonu, plaj modasının olmazsa olmazları kaftan, tunik, gömlek elbise ve pareolardan oluşuyor. Koleksiyonda yer alan makyaj, plaj ve seyahat çantaları ise plaj giyim ürünleri ile mükemmel bir birliktelik yakalıyor.

Renk paletinde Ege’nin hayranlık yaratan doğasından izler taşıyan turkuaz, indigo mavisi, kırmızı ve mercan yer alıyor. Zıtlıkların ahenginden ilham alan parçalarda ise ana renkler olarak beyaz, siyah, metal ve kum tonları dikkat çekiyor. Sade siluetlerin özel detaylarla buluştuğu koleksiyonda, sıcak yaz aylarına uygun %100 keten, pamuk - ipek ve vual kumaşlar yer alıyor.


Koleksiyonda baskılı ve düz boyalı plaj kıyafetleri canlı bir görünüm oluşturuyor. Markanın vazgeçilmez dokunuşlarından nazar boncuğu bu koleksiyonda yeni bir yorum ile gömlek elbiselerde hayat buluyor. İşlemelerle zenginleşen kaftan ve tunikler ise yaz tatillerinde hem gündüz hem de akşam için stil sahibi bir alternatif yaratıyor.

Haremlique à la mer İlkbahar - Yaz 2019 koleksiyonu Zorlu Center, Four Seasons Miami Surf Club, Bodrum Yalıkavak Marina, Otel Alavya Alaçatı, Riyad ve Kuveyt mağazalarının yanı sıra seçkin satış noktaları ile haremliquealamer.com’da satışa sunuluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.