HAYALLERİN PEŞİNDE: MARITSA X EXQUISE

MARITSA & EXQUISE Koleksiyonu kadınları kalbinden geçen sese kulak vermeye çağırıyor.

MARITSA & EXQUISE koleksiyonunu bize kendimizi iyi hissettiren anlardan yola çıkarak hazırlanmış. Evde geçirdiğimiz onca zamandan sonra katıldığımız ilk yüz yüze toplantıdan, dostlarımızla bir araya gelmeye cesaret edebildiğimiz ilk akşamdan, açık havada bir kahve içmenin özleminden ya da ekran başında iş ciddiyetimizi ve özenimizi korumaya gayret ettiğimiz günlerden… 

Sadece kendimiz için, ruh halimize göre giyindiğimiz bu uzun dönemden sonra bize enerji veren renklerden, özel hissettiren kesimlerden ve hayatı hep kutlamaya değer kılacak anların bizi beklediğine olan inançtan yola çıkarak hazırlanan koleksiyon, tamamen kendinizi iyi hissetmeniz üzerine kurulu parçalardan oluşuyor. 

Giymek istediğimiz, hayal ettiğimiz tasarımların EXQUISE’in kusursuz model ve dikişleriyle birleşmesinden oluşan, zamansız ve mekansız bir stilin anahtarını sunan MARITSA & EXQUISE koleksiyonunun ilk 15 parçası moda severlerle buluşuyor. 

MARITSA & EXQUISE koleksiyonlarını keşfetmek ve dilediğiniz parçalara en hızlı şekilde ulaşmak için www.exquise.com ve www.maritsa.co adreslerini ziyaret edebilirsiniz.