H&M MODADA BİR DÖNÜŞÜM YOLCULUĞU BAŞLATIYOR!

H&M Türkiye'nin sürdürülebilir moda adına gerçekleştireceği ilk dijital etkinliği kaçırmayın..

Kaynakların giderek daha da tükendiği bir dönemde H&M Türkiye; tasarımcı, iş kadını, sanatçı ve moda dünyasından alanında öncü 48 kadını, kendi tasarımlarına ve gardıroplarındaki kıyafetlerine ikinci bir şans vermeleri için bir araya getirdi. Modayı Paylaş / Rewear Market dijital etkinliği ile modada dönüşüme öncülük eden değerli isimler “Benim Kıyafetim Senin Kıyafetin Olsun” diyerek moda severler için gardıroplarını açıyor ve seçtikleri kıyafetlerine ikinci bir şans vererek hem modayı herkesle paylaşıyor hem de satıştan elde edilen geliri bağışlayarak doğada geri dönüşüme katkı sağlıyor. Dört gün sürecek ModayiPaylasxHM etkinliği 17 Aralık saat 18.00 itibariyle www.modayipaylas.com adresinde başlıyor.


Kıyafetlere ikinci bir şans vererek sürdürülebilir moda bilinci yaratma kapsamında dikkat çekici bir dijital alışveriş platformu yaratan H&M Türkiye, değerli katılımcılarıyla birlikte doğaya da kaynak yaratmak amacıyla satışı gerçekleşen tüm ürünlerin gelirini WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), OGEM-VAK (Ormancılığı Geliştirme ve Orman Yangınları ile Mücadele Hizmetlerini Destekleme Vakfı) bağışlayacak. H&M ayrıca, her bir ürünün %30’u tutarını da bu vakıflara bağışlayacağını paylaştı.

#ModayiPaylasxHM ile Dönüşüme öncü olan değerli isimler:

Ahu Yağtu – Ayşegül Afacan Köksal – Arzu Sabancı – Bahar Kader – Banu Bora – Başak Dizer Tatlıtuğ– Burçin Akgün Ünaldı – Biricik Suden – Burcu Esmersoy – Buse Terim – Ceylan Atınç – Dila Tarkan – Debora Zakuto – Dilara Koçak – Ece Sükan – Edwina Sponza – Gamze Saraçoğlu – Gül Ağış – Gül Hürgel – Güneş Güner - Güneş Mutlu Mavituncalılar- Gamze Biran – Gülen Yelmen – Hafize Çeliktürk – Hande Tokmak Akgerman – Hande Can – Jale Balcı – Merve Özkaynak – Meltem Kazaz – Mahizer Aytaş – Mehtap Elaidi – Melis Ağazat – Mirela Cerica – Naz Bileydi Yenigün – Nazlı Kayran – Nil Ninat – Nilperi Şahinkaya – Nihan Güzel – Özge Sarıkadılar – Pırıl Güleşçi Arıkonmaz – Serra Türker – Şirin Ediger – Şansım Adalı – Tuvana Büyükçınar – Tülin Şahin – Yasemin Taciroğlu – Zeynep Tosun – Zeynep Üner