H&M, STİL İKONU IRIS APFEL’LE OLAN İŞ BİRLİĞİNİ DUYURUYOR

100 yıla sığan yaşam ve stil ilhamı kutlaması!

 H&M, gerçek bir moda ikonu olan ilham verici Iris Apfel ile yaptığı iş birliğini paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Duyuru için H&M, New York Moda Haftası 2021 bünyesinde Perşembe akşamı Iris'in 100. Doğum günü kutlamasına ev sahipliği yapacak ve onlarca yıldır dünyanın dört bir yanındaki moda tutkunlarına stil ilhamı sunan sevgili moda ilham perisini onurlandıracak.

Iris; kendini yetiştirmiş bir iş insanı, iç mimar, moda tasarımcısı ve stil ikonu olmasıyla; dikkat çekici stili, korkusuz bireyselliği, cesur moda seçimleri ve yaratıcı tasarımları ile ünlüdür. Fiyat söz konusu olmaksızın stil ve ilhamın, her yerden ve herkesten gelebileceği fikrini temsil ediyor.


H&M, eksantrik tarzı ve moda topluluğu üzerindeki etkisi nedeniyle Iris ile çalışmayı çok istedi. Iris, 100 yıldır insanlara kendi kişisel tarzlarını yaratmaları, kutlamaları ve benimsemeleri için ilham verdi ve moda endüstrisinde öncü olmaya devam ediyor. Rengarenk kıyafetleri ve cesur aksesuarları on yıllardır hayranlık uyandırıyor - gerçek, korkusuz bir stil ikonu olmanın ne demek olduğunu somutlaştırıyor.

Iris Apfel x H&M koleksiyonu, benzersiz stiline saygı duruşunda bulunuyor ve 2022'nin başlarında seçili H&M mağazalarında ve hm.com’da satışa sunulacak.