H&M YAZ KOLEKSİYONUYLA ÖZGÜRLÜK HİSSİNİ GERİ GETİRİYOR

H&M, 2020 yazını, doğanın özgür ruhundan ilham alan ve sürdürülebilir materyallerden üretilen yaz koleksiyonuyla başlatıyor.

Koleksiyon, farklı pastel renklerde rahat ve sevimli mayoların yanı sıra doğal malzemelerden kumaşlarla üretilen plaj kıyafetlerinden oluşuyor. Ürünler hem uygun fiyatlı hem de %50’den fazlası geri dönüştürülmüş veya sürdürülebilir kaynaklı malzemelerden geliyor. H&M Yaz 2019 Koleksiyonu 14 Mayıs itibariyle hm.com’da, Haziran’dan itibaren tüm H&M mağazaları’nda satışa sunulacak.

Koleksiyonun tamamının ilhamını kendini suya atmanın verdiği özgürlük hissinden alıyor. Özgürlük hissiyle doğayı birleştiren bu koleksiyon kendi özgürlüğümüzü yaşarken doğayı da düşünmemiz gerektiğini bize hatırlatıyor.

Kadınlar için sürdürülebilir kaynaklardan üretilen hacimli kaftanlar, pastel renklerde mayo ve bikiniler, rengarenk desenli plaj havluları rahat bir yaza hazırlıyor. Erkekler için de birçok farklı renk seçeneğiyle mayolar ve onlarla uyumlu plaj terlikleri bulunuyor. Çocuk koleksiyonunda ise kullanılan pamuğun %100’ü sürdürülebilir şekilde elde edilen ürünlerde, kızlar için batik desenli mayolar ve onlarla uyumlu farklı şekillerde gözlükler, erkek için de özel sörf mayoları ve köpekbalığı desenli mayoların bulunduğu koleksiyonun detaylarını fotogaleride inceleyebilirsiniz.