H&M'DEN STRANGER THINGS KOLEKSİYONU

H&M, Netflix dizisi Stranger Things'in üçüncü sezonuna özel koleksiyonu Hawkins'in etrafında dönüyor.

Netflix’teki Stranger Things’in önümüzdeki üçüncü sezonunda, Hawkins’in kurgusal kasabasındaki yeni yerler tanıtılıyor ve H&M’in, dizinin bu yeni hikayesini halka açık bir havuzu odağa alan kapsül yaz koleksiyonu ile tanıtıyor.

Grafik desenli tişört, şort, spor kıyafeti, plaj kıyafeti ve çeşitli havuz başı aksesuarlarıyla Stranger Things koleksiyonu, dizideki 1980'lerin ikonik stillerine ve havuz kenarındaki tembel yaz günlerine saygısını gösteriyor. H&M’in iç tasarım ekibi tarafından Netflix iş birliğiyle tasarlanan ürünler bazı kadın kıyafetlerinden ilham alıyor ve Stranger Things’in fuşya pembesinin yanı sıra siyah, kırmızı, beyaz renk paletinden oluşan modern Retro bir tarzı yansıtıyor. Koleksiyondan bazı ürünler dizide görünecek ve çoğu kıyafet ve aksesuarda Stranger Things logosu yer alacak.

Koleksiyonun kampanyasında, Stranger Things'de Billy Hargrove rolünü oynayan Dacre Montgomery başrolde. Ünlü İngiliz moda fotoğrafçısı ve yönetmeni Matt Jones tarafından çekilen kampanya, dizinin yer altı dünyasının eğlenceli bir çekimini gözler önüne seriyor. Koleksiyon 23 Mayıs itibariyle Türkiye’de H&M Zorlu, İstinye Park, İstiklal Caddesi mağazaları ve hm.com.tr’de satışa sunulacak.