HOTİÇ İLKBAHAR KOLEKSİYONU YALIN DETAYLARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Hotiç ilkbahara doğanın saf renkleri ile merhaba diyor.

Hotiç ilkbahara doğanın saf renkleriyle merhaba diyor. Minimalizmin etkisi ile net çizgiler yükselişe geçerken koleksiyonda kanvas kumaşlar, hasırlar, natürel deriler öne çıkıyor. 

Renklerde ise kızıl kahve, sütlü çikolata, palo santo dalları, kuru yaprak tonlarının yoğun olarak karşımıza çıktığı Hotiç 2020 ilkbahar koleksiyonunda karakteristik kare kalıplar 90’lara gönderme yapıyor.


Sezonun en hit detayı büyük kemik zincirler, çanta, ayakkabı ve aksesuarlarda ahşabın her tonundaki renkleriyle bütünleşiyor. Zaman zaman da gold karışımlarla süprizler yapıyor.

Flatlerin ve sneakerların popülaritesi devam ederken, sarı, kırmızı ve mavi üç ana renk, her tarza uygun sneaker aksanlarında kendini gösteriyor. Tüm gün rahat edilecek kalın ökçeli ve arkası açık govalar da öne çıkmaya devam ediyor. Bu trende ise limonun retro tonları eşlik ediyor. Geleceğin mimari ökçeleri büzgü detaylar ile birleşerek sessiz ve sade bir şıklık yaratıyor. Klasik loferlar flatten biraz daha yükselerek sadeliği ofis şıklığına taşıyor.