HUMMEL LIFESTYLE KOLEKSİYONUNU AYBÜKE PUSAT'LA TANITTI

hummel x Aybüke Pusat koleksiyonlarına bir yenisi daha eklendi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Mart 2023
HUMMEL LIFESTYLE KOLEKSİYONUNU AYBÜKE PUSAT'LA TANITTI

Farklı silüetlerin yeni yorumlarıyla bir araya getirilen LifeStyle koleksiyonu; kendi olmak, olduğu gibi hissetmek, hissettiği gibi görünmek isteyenler için tasarlandı. 13 Mart’ta yayınlanan reklam filmiyle lansmanı yapılan koleksiyon, her karaktere uygun retro bir tarz yaratıyor. 

Orijinal renkler arasında uyumu sağlayarak ve farklı renk tonlarını en iyi şekilde kombinleyerek daha sportif, canlı görünüm kazandıran LifeStyle koleksiyonu, sezonun trendine uygun tasarlanarak; jogger stiller, nakış logolar, oversize modeller ve ürünlerin çift taraflı kullanımı ile tam anlamıyla fark yaratıyor. Koleksiyonda yer alan ayakkabılar; hayatta durmayı sevmeyen, sürekli devam eden ve akış içerisinde ahenkle ilerlemenin doğru ve konforlu yolu tercihiyle tüketiciyle buluşuyor. 

Maskülen izlerin çizgilerini de taşıyan bu koleksiyon, sokağın ruhunu tarzla bütünleyerek sıra dışı bir deneyim sunuyor. 

hummel’ın marka elçisi Aybüke Pusat ise iş birliği ile ilgili olarak; “hummel ile geçtiğimiz yıl, kendi varlığımızı ve kararlarımızı kutlayacağımız bir yolculuğa çıktık. #SenKararVer mottosuyla çıktığımız bu yolculuktaki amacımız; kalıplardan sıyrılarak, olurun da olmazın da biz olduğu, kendimiz olmanın verdiği mutluluk ve heyecan ile hep birlikte ilerlemek” ifadelerini kullandı. 

 SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.