INTIMISSIMI, YILBAŞINDA ESTETİK VE GÜZELLİK ARMAĞAN EDİYOR

Yılbaşında Intimissimi güzelliğine davetlisiniz!

Senenin en sihirli zamanı geldi. Intimissimi de yepyeni koleksiyonu ile bizi yeniden büyülemeyi başarıyor. Her bedene uygun güzelliği savunan Intimissimi çok seksi iç çamaşırı koleksiyonuna narin şeffaf dokunuşlar yapıyor. Klasik siyah, vişne kırmızısı, parlak altın renklerini kullanan İtalyan marka özellikle de tül ve dantelin harmanlandığı Silhouette D’Amour body’sini öne çıkarmayı tercih ediyor. Brezilyalı kesim sütyeni ve alt çamaşırı ise stratejik kesimi ile iddialı parçalar arasında yerini alıyor. Sexy Dot Com kapsül koleksiyonunun yıldız parçası ise tül ile tasarlanan sütyenleri, alt çamaşırları ve tabii ki baby doll’u.


Let’s Shine koleksiyonu ise parti ruhunu sembolize ediyor ve body’leri siyah renginin yanı sıra altın renklerine büründürüyor. Something Lacy koleksiyonu ise korse danteli işlemeleri ile sütyenleri süslüyor ve retro bir hava kazandırmayı başarıyor.Intimissimi bu yılbaşı sezonuna özel hazırladığı gece koleksiyonunda da sıcak ve rahat pijamalarını sunuyor. Farklı printler kullanan İtalyan marka, Disney dünyasından da karakterler ile süslemeler yapıyor. Şömine önünde sevdiklerinizle keyifli ve sıcak vakit geçirirken bu parçalar size mükemmel bir şekilde eşlik edecek. Aryıca Intimissimi yine zamansız parçalarından birini sunuyor; kırmızı ipek pijaması bu yıl ayrıca modal opsiyonu ile de sunuluyor.


Intimissimi’nin Triko koleksiyonu ise bu sezon yeni modeller ve renkler ile çeşitlendirildi. Yumuşak ve yüksek performanslı Ultralight with Cashmere ile hem çok hafif hem de şık parçalar elde edildi. Klasik renklerden uzak kalmayan Intimissimi beyaz, siyah ve mavi paletine bir de alüminyum gri ve kırmızı da ekledi.


Kutlama mevsimine mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bu parçalar sizi estetik ve güzelliğe davet ediyor… Intimissimi güzelliği!