JCM LONDON ARTIK TEŞVİKİYE'DE

Özel renk kombinasyonları, gösterişli boyutları ve tutkulu tasarımları ile sıra dışı yüksek koleksiyonlarına imza atan JCM LONDON Londra’dan sonra Teşvikiye’deki yeni mağazasında...

Cesur ve daha önce görülmemiş geniş materyal çeşitliliğin yanı sıra Buffalo boynuzu, kemik, renkli tüyler, abanoz, yılan derisi gibi alışılmadık malzemeleri değerli taşlarla bir araya getirerek kendi kulvarında büyük fark yaratıyor. İstanbul’da özel ustalık teknikleri ile üretilen tasarımlar mücevher tutkunlarına sofistike ve elegan bir çok seçenek sunuyor.

Markanın tasarımcısı Cenk Esertepe, Uzakdoğu’ya yaptığı seyahatlerden esinlenerek hiç tükenmeyen tutkusu ile tasarladığı 2019 yaz koleksiyonu cesur, yenilikçi ve stil sahibi kadınların kombinlerini tamamlaması için birçok alternatif sunuyor.


En yaşlı moda ikonu Iris Apfel stilinin özetini “Benim için kişisel stilin anahtarı aksesuarlarda yatıyor.” diyen ve aksesuarların gücüne inanan Iris Apfel “JCMLONDON”’ını her fuarında ziyaret eden sadık müşterilerinden.

New York fuarına gelen Apfel,  “2019 İlkbahar-Yaz Bangkok Geceleri” koleksiyonundan kristal ve uçuşan tüylerden oluşan gösterişli dramatik bir kolyeyi tercih etti.