KATE MIDDLETON VE LADY GAGA'NIN ORTAK STİLİ

Sevilen iki ünlü isim aynı tasarımcıdan giyindi.

Cambridge Düşesi Kate Middleton ve ünlü şarkıcı Lady Gaga, görünümlerinde aynı tasarımcıyı tercih etti. Kate Middleton’ın puantiyeli eteği ve Lady Gaga’nın pembe puantiyeli elbisesi, tasarımcı Alessandra Rich’in 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alıyor.

LADY GAGA, PEMBE PUANTİYELİ ELBİSESİ İLE
Lady Gaga vücuda oturan pembe puantiyeli elbisesiyle New York’ta stil rüzgarı estirdi.


Lady Gaga, Perşembe günü NYC'ye üzerine oturan pembe puantiyeli Alessandra Rich elbisesi ile çıktı. Görünümünü beyaz bir çanta, beyaz topuklu ayakkabılar ve Gentle Monster siyah güneş gözlüğü takarak tamamladı.


KATE MIDDLETON, PUANTİYELİ MAVİ ETEĞİ İLE
Kate Middleton, tenis turnuvasının beşinci gününü şık bir şekilde izlemek için Wimbledon'a döndü. Cambridge Düşesi, Jamie Murray ve Bruno Soares'in Nicholas Monroe ve Vasek Pospisil'i yenmesini izlemek için değil, aynı zamanda İngiltere Çim Tenis Kulübü'nün mutfaklarından birine yardım etmek için geldi; mutfaklar pandemi boyunca ihtiyaç sahiplerine yemek sağlamaya devam etti.

Kate Middleton, Cuma günü Wimbledon'da Alessandra Rich puantiyeli ve pilili lacivert etek giyerken görüldü. Düşes, özel dikim bir blazer, basic bir tişört, puantiyeli Alessandra Rich etek ve beyaz topuklu ayakkabı giydi.