KENDALL JENNER’IN ÇOK KONUŞULAN SOKAK STİLİ

Jenner, Los Angeles’ta cesur Bottega Veneta görünümü ile görüntülendi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Kasım 2022
KENDALL JENNER’IN ÇOK KONUŞULAN SOKAK STİLİ

Kendall Jenner, son birkaç yıldır birçok stil döneminden geçti. 2022’de özellikle Prada'da podyumundaki bakır rengi saçları ve Met Gala kırmızı halısındaki ağartılmış kaşları konuşuldu. Geçtiğimiz günlerde ise model, Los Angeles sokaklarında pantolon yerine ince çorabı tercih ederek en cesur moda anlarından birini daha yarattı.Jenner'ın en son kıyafet seçimi, Bottega Veneta'nın İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonundan tam bir görünüm... Yıldız, sadece külotlu çorapla eşleştirilmiş rahat bir örgü kazak giydi. Elinde bir buket ayçiçeği tutarken, siyah bir güneş gözlüğü taktı. Dirseklerine çektiği kazağın altından, giydiği beyaz gömleğin bilekleri gözüküyordu.

Yıldız, görünümünü moda evinin klasik Intrecciato dokuma ve altın kulp ile vurgulanan Sardine çantasıyla eşleştirildi. Stiline, siyah arkası açık stilettolarla son dokunuşunu yaptı.


İnternetteki pek çok kişi yıldızın pantolonunu evde bıraktığını düşünürken, biz bu stili savunmak için buradayız.

Yakında viral olacak gibi görünen bu görünüm, lüks moda evi Bottega Veneta'nın İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunun sergilendiği Milano Moda Haftası'nın podyumlarından yeni çıktı.


Bottega Veneta İlkbahar/Yaz 2023


Bağımsız estetiğin geri dönüşü göz önüne alındığında, Kendall'ın çorapların tekrarını başlatan ilk kişi olması şaşırtıcı değil. Bottega Veneta kreatif direktörü Matthieu Blazy'nin bu kadar ikonik bir şey yaratma dehasını pek çok kişi anlamasa da, Jenner bir şekilde anlamış gibi görünüyor.
Lise yıllarımızda ebeveynlerimizin bize zorla giydirdiği külotlu çorabın bir gün ikonik bir görünüm olacağını kim bilebilirdi?SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.