KENDALL JENNER’IN PÖTİKARELİ BİKİNİSİNDEN İLHAM ALIYORUZ

Jenner'dan havalı bir bikini stili daha!

Fotoğraflar: @kendalljenner

Kendall Jenner, severek takip ettiğimiz bikini stillerine bir yenisini daha ekledi. Model, son fotoğrafında Fruity Booty markasından kiraz kırmızısı pötikareli bikinisiyle güneşi içine çekti. Bizi de kendisine bir kez daha hayran bıraktı.

Jenner, pötikare stiliyle paylaştığı fotoğraf ile pek çok kişiye ilham kaynağı oldu. Gofre kumaştan üretilen balenli ve kalp şeklinde aksesuarlara sahip Zoe bikininin stokları kısa sürede tükendi. Eminiz ki herkes heyecanla stokların yenilenmesini bekliyor.

Fotoğraf için Jenner, büyük bir gölün yanında beyaz ve lacivert çizgili bir havlunun üzerinde otururken poz verdi. Islak saçları geriye taranmıştı ve sudan yeni çıkmış gibi görünüyordu. Yıldız, bikini stilini West Angel'dan tekila markasının onuruna özel altın “818” kolyesi ile süsledi. Aksesuarları arasında bir Cherry Los Angeles kanvas çanta ve bir çift basit siyah parmak arası terlik vardı.


Sürdürülebilir iç çamaşırı ve mayo markası Fruity Booty, ölü stok malzemelerden yapılmış iç çamaşırı konusunda uzmanlaşmış Londra merkezli bir marka. Kısa süre önce sınırlı sayıda bir bikini-mayo kapsül koleksiyonu piyasaya sürdü. Marka, bu koleksiyonuyla Jenner’dan onay almış gibi görünüyor.

Jenner, Instagram bikini fotoğraflarında da görüldüğü gibi desenli mayoları minimalist takı ve aksesuarlarla tasarlamayı tercih ediyor. Özel kolyesini takmadığında bikini takımlarını beyzbol şapkaları, bucket şapkalar ve şık güneş gözlükleri ile tamamladığını göreceksiniz.


Jenner’in bu havalı ve romantik stilinden ilham alarak seçtiğimiz pötikare bikini ve mayoları inceleyebilirsiniz.