KENDİNDEN EMİN VE DOĞAL: LORO PIANA 2021-2022 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU

Eşsiz kaşmir ve yün tasarımlarıyla tanınan İtalyan Loro Piana, 2021-2022 Sonbahar-Kış Koleksiyon ile dokunma duyusuna hitap etmenin yanı sıra, zahmetsiz şıklık fikrini de ön plana çıkarıyor.

Ünlü İtalyan moda evi Loro Piana'nın kış sezonu için hazırladığı kaşmir ve yün tasarımlardan oluşan koleksiyonu mağazalarına ulaştı.

Kendine özgü iddialı zarafetini modern bir estetik zanaat anlayışı ile buluşturan Milano, koleksiyonun ikonik tasarımlarını ve temelini oluşturuyor. 

Giyim ve davranış tarzını, doğaldan minerale, nötrden parlaklığa hissettirmeden geçen tonların tercih edildiği koleksiyonda, kıyafeti taşıyan kişinin zahmetsiz bir şekilde dikkat çekerek ışıldamasını amaçlanıyor.

Tasarım çizgisinde bulunan düşünce saflığı ve volümler, rahatlığıyla ön plana çıkan bir gardırop seçkisi sunuyor.

Boğazlı yaka montlar, kabartma motif işleme desenli düğmesiz dış giyim modelleri, yakalardaki örgülü detaylar ve çıkartılabilir örgüler, ropdöşambır hareketinden esinlenen yünlü deri ceketler, montlar, kısa şişme ceketler ve çift katlı parkalar, kalem pardösüler, rahat kesim eteklerle ya da pantolonlar ile kombinlenen dokulu ve dikiş detaylı kazaklar, degrade desenli kazak ve etekler, emprime ipek elbiseler, çizgili gömlekler, pileli etekler... Bütün bunlara aksesuar olarak şık ya da sportif botlar, zıt detaylar içeren mokasenler ve yumuşak derili el çantaları eşlik ediyor.

Kendinden emin ama bir o kadar da doğal olan yeni Loro Piana gardırobu hem günlük hem de özel davet ve günler için farklı tasarımlar sunuyor.

Kaşmir, baby kaşmir, ipek, kuzu derisi ve yünlü derilerle taçlandırılan koleksiyonun renk paletinde Akçaağaç şurubu, Fıstık ezmesi, Japon akçaağacı ve süt köpüğü tonları ile kırmızı armut, kış gülü, yeşil topaz ve Gaia taşının yoğun tonları ve füme kuvars, sitrin kuvars, koyu gri tonları bulunurken, Loro Piana dünyasında bir ilk olan siyah dikkat çekiyor.

Akışkan bir rahatlığa ve monokromdan gelen bir zarafete sahip olan 2021-22 Sonbahar- Kış Koleksiyonu, Loro Piana’nın dingin şehirli duruşuyla duyular arası bir denge kuruyor.

Loro Piana yeni koleksiyon ürünlerini İstinyePark mağazasını ziyaret ederek keşfedebilirsiniz.