KIYAFETTE KİRALAMA MODASINA ÜNLÜ İSİMLER DE UYDU

Nur Bilen Yavuzer, Rachel Araz, Saadet Işıl Aksoy, Yasemin Özilhan gibi birçok ünlü isim kıyafetlerini satın almayı değil kiralamayı tercih ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Aralık 2022
KIYAFETTE KİRALAMA MODASINA ÜNLÜ İSİMLER DE UYDU

 Kıyafet kiralama sektörü, hızlı modanın çevresel ve sosyal açıdan olumsuz etkilerini azaltmayı hedefleyen markalar için; kusursuz bir alternatif oluşturuyor. Sürdürülebilir moda kavramı artık hem markaların hem de tüketicilerin merceği altında. Artık pek çok ünlü isim Rentony’den birbirinden farklı seçeneklerden kiralama yapıyor. Rachel Araz, Nur Bilen Yavuzer, Saadet Işıl Aksoy ve Yasemin Özilhan zahmetsiz şıklığa imza atan isimler arasında yer alırken, Yasemin Özilhan yılbaşı davetinde stilini Khaite marka Uma elbise ile tamamladı. Nur Bilen Yavuzer de kiraladığı Tino pantolon ile dikkat çekti.  Saadet Işıl Aksoy’un tercihi ise Occleus’un Beatrix elbise oldu.


Rentony Kurucu Ortaklarından Stil danışmanı Yasemin Eke “Mesleğinde başarılı ve güçlü bir kadınların markamızı tercih etmesi, kiralama sektörüne ayak uydurması ve sevmesi bizim için çok anlamlı. Hem showroomda hem internet sitemizde stilinize ilham veren ünlü isimlerin tercihlerini yakından inceleyebilirsiniz.” şeklinde konuştu.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.