KENDİN GİBİ OL: BEYMEN CLUB SONBAHAR / KIŞ 2020 KOLEKSİYONU

Beymen Club, Sonbahar / Kış 2020 sezonunda “Kendin gibi ol” mottosundan ve kişiselliğin özgürleştiren tavrından ilham alıyor.

Sonbahar / Kış 2020 sezonunda “Kendin gibi ol” mottosundan ve kişiselliğin özgürleştiren tavrından ilham alan Beymen Club, açık renklerin hakimiyetindeki ton sür ton görünümler ve maskülen tasarımlarıyla gardıropları güncelliyor.

Sonbaharla özdeşleşen toprak tonları, Beymen Club 2020 Sonbahar / Kış Kadın Koleksiyonu’nda yerini açık renklere bırakıyor. Farklı dokular ve rahat kesimlerle güncellenen natürel tonlar, beyaz ve bejin baş rolde olduğu tasarımlar günün her saati için modern bir görünüm sunuyor. Sezonun yükselen trendi maskülen kodlar, çok yönlü siluetlerin anahtar parçalarını oluşturuyor. Işıltılı detaylarla dikkat çeken oversize kesimler, tek başına ya da tamamlayıcı olarak kullanılabilen ceket elbiseler, kombinlere özgün bir dokunuş katıyor.

Yalın ve grafik desen anlatımlarının, sürpriz detaylarla zenginleşen tasarımların öne çıktığı Beymen Club 2020 Sonbahar / Kış Kadın Koleksiyonu, kişisel konforu merkeze alan, birbiriyle kolayca tamamlanabilen farklı renk, doku ve kumaş birliktelikleri ile özgür kombin seçenekleri sunuyor.

Etİketler