KNITSS İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR MODA

KNITSS, “Modayı Sürdür” kavramıyla İlkbahar - Yaz 2021 koleksiyonuna hayat veriyor. Modada sürdürülebilirliği vurgulayan üretimiyle dikkat çeken KNITSS, doğanın ruhunu tasarımlarına taşıyor.

Moda sektöründe “Sustain the Fashion” (Modayı Sürdür) söylemi ile sürdürülebilirliğe dikkat çekmek isteyen KNITSS, Beautiful Flora koleksiyonunda doğal kaynakların korunması ve yaşam alanlarının devamlılığı için sürdürülebilir materyalleri kullanıyor. 

KNITSS İlkbahar - Yaz 2021 “Beautiful Flora” koleksiyonu ile  özgün tasarımlarıyla zamansız bir stilin anahtarını sunuyor. Koleksiyonunda doğal soft tonlar baharın ruhunu yansıtıyor. Sürpriz renklerin mükemmel uyumu modern yaşamı enerjik ve özgün stillerle buluşturuyor. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiz çoklu kombinlenme özelliğiyle ayrışan KNITSS triko üstler, incecik ve rahat tuşeleri, dinamik örgü oyunlarıyla sadeliğin temsilcisi haline geliyor. KNITSS triko etek ve pantolonlarla sayısız kombin seçeneği sunan KNITSS triko üstler, kendine güvenen şehirli stillere hayat veriyor.

KNITSS, %100 organik pamuk Global Organik Tekstil Standardı ‘’GOTS’’ sertifikası ve ormanlarda biyo çeşitliliğin korunmasına yardımcı olan ve doğadan aldığını doğaya geri vermek ilkesini benimseyen ‘’FSC’’ sertifikalarına sahip olarak, bugün olduğu gibi yarın da sürdürülebilir bir dünya felsefesiyle koleksiyonlarını tasarlamaya devam etmeyi hedefliyor.

 
Hayatın akışında kendini keşfetme, kendine zaman ayırma ve kendi olma yolculuklarında kadınlara eşlik eden KNITSS tasarımları, İstanbul Akmerkez AVM, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi ve Ankara Armada AVM, KNITSS mağazalarında sizleri bekliyor. Dilerseniz yenilenen www.knitss.com online alışveriş sitesinden de evinizin konforunda KNITSS ürünlerine ulaşabilirsiniz.

İLANDIR.