KNITSS’TEN DOĞAYA DÖNÜŞ ÇAĞRISI: SERENE KOLEKSİYONU

KNITSS Sonbahar-Kış Serene koleksiyonu, sezonun öne çıkan renklerinde sade ama iddialı, enerjik ve dinamik, zarif olduğu kadar hassas dokunuşlarla öne çıkıyor.

Doğaya tutkusunu Modayı Sürdür felsefesiyle vurgulayan ve koleksiyonlarıyla her kadına doğallığını keşfettiği bir ayna tutan KNITSS, Serene Koleksiyonu ekru, camel, bej ve griden, şeftali, limon, leylak gibi feminen pastellere, fuşya, petrol, tarçının güçlü ve canlı tonlarına uzanan renk paleti, kadınların ruh hallerine eşlik ediyor. Maxi elbise ve etekler, onlarla kombinlenecek hırkalar, dar ve bol paçalarıyla farklı kesimlerde pantolonlar, V, bisiklet, polo yakalı kazak ve bluzlar, kadınların gardıroplarına doğanın izlerini taşıyor.

KNITSS Triko Loungewear koleksiyonu ise; enerjik ve aynı zamanda konforlu giyimi destekleyen KNITSS kadınları için vazgeçilmez. Soft renkleri ve %100 natürel merino yünü ve kaşmir içeriği ile ön plana çıkan bu koleksiyon evde triko şıklığı sunuyor. 

Çevreye duyarlı, doğal kaynakların korunmasını önemseyen KNITSS, yaşanabilir bir gelecek için, tasarımdan üretime tüm süreçlerinde “Sustain the Fashion/Modayı Sürdür” felsefesini benimsiyor. Bugün, KNITSS koleksiyonlarının %70’ten fazlası ekolojik sertifikalı malzemelerden üretilmiş ürünlerden oluşuyor. KNITSS, 2025 itibarıyla koleksiyonlarının tamamını, %100 sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen materyallerle hazırlamayı hedefliyor.

 

Etİketler