Konforlu Spor: Oysho Padel Koleksiyonu

Oysho, Padel sporu sırasında konforu ön planda tutan yeniliklerle hazırlanan koleksiyonu kadın oyuncular için özel olarak tasarlandı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Mayıs 2024
Konforlu Spor: Oysho Padel Koleksiyonu

Yeni padel koleksiyonu oyun deneyimini geliştirmek ve oyun sırasında konforu garantilemek için düşünülmüş teknik yeniliklerle, özel olarak kadın oyuncular için tasarlandı. Koleksiyon, performans etekleri, tişörtler, işlevsel aksesuarlar ve ayakkabılardan oluşuyor. 

Koleksiyonda özel olarak padel için geliştirilen kumaşlar,  hafifliğiyle öne çıkıyor, her oyun süresince üstün seviyede ve konforlu bir deneyimi garantiliyor. 

Oyun için özel olarak tasarlanan giysilerin yanı sıra, koleksiyon antrenman öncesi ve sonrası için düşünülen athleisure seçenekleri de içeriyor.

Oysho profesyonel padel liginde yeni işbirliklerini güçlendiriyor ve Dubai’nin 4 ile 10 Kasım tarihleri arasında ilk kez Premier padel ligi maçlarına ev sahipliği yapacağı DUBAI PREMIER PADEL P1’in teknik sponsoru oluyor. 

Dubai Premier Padel P1, sezon finalinde ligin en fazla öne çıkan şampiyonalarından birinin oynanacağı final maçında dünyanın en iyi padel oyuncularını bir araya toplayacak. 

İspanya’da Oysho 24-30 Haziran tarihlerinde hem profesyonel oyuncular hem de izleyiciler tarafından sabırsızlıkla beklenen, en köklü geçmişe sahip turnuvalardan biri olan Valladolid FIP Platinum’un ayrıcalıklı teknik tekstil ve isim sponsoru olacak. 

Ayrıca Oysho İspanya ve Meksika’daki iki amatör lig turnuvası olan Woman Padel Oysho ve Oysho Circuito Femenil by Mack’in isim sponsoru ve teknik sponsoru.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.