Konforlu ve Şık Spor: Glo Studio

Zamansız tasarımları, kaliteli işçiliği ve her parçanın spor yaparken hareket özgürlüğü sağlaması yanı sıra günlük giyime kolay adapte olmasıyla spor giyimi yeniden tanımlayan Glo Studio ile tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Mayıs 2024
Konforlu ve Şık Spor: Glo Studio

Spor giyimin moda yolculuğu başka bir boyuta geçiyor. ŞİMDİ STİLİNİZE “GLO STUDIO” İMZASI ATMA ZAMANI!

Sağlıklı yaşam ve spor yapmak ne kadar önemliyse, günümüzde spor giyimin yükselen trendi ve önemi de yadsınamaz hale geldi. Öyle ki artık spor yaparken giydiğimiz kıyafetler fonksiyonellikleriyle günlük stilimizin de ayrılmaz bir parçası oluyor. Glo Studio gerek spor yaparken gerekse günlük hayatta hem şık hem rahat hem de konforlu olmayı isteyen her kadın için tasarımlar sunuyor. 

Seamless ve Glossy olmak üzere iki ana koleksiyondan oluşan Glo Studio’da nefes alabilen ve hafif dokulardan oluşan aynı zamanda vücudu toparlayan kısa ve uzun taytlar, tulum, bra ve crop top’lar yanı sıra şapka ve çorap gibi tamamlayıcı aksesuarlarda bulunuyor. Siyah, lacivert, gri, kahverengi, bordo, mavi ve taş renklerinden oluşan Seamless’in aksine Glossy koleksiyonu parlak bir kumaştan oluşuyor ve siyah, gri, pembe, nil yeşili ve bebek mavisi gibi renk alternatifleri bulunuyor.  

Zamansız tasarımları, kaliteli işçiliği ve her parçanın spor yaparken hareket özgürlüğü sağlaması yanı sıra günlük giyime kolay adapte olmasıyla spor giyimi yeniden tanımlayan Glo Studio ile tanışmak için geç kalmayın. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.