KOPENHAG MODA HAFTASI'NDAN ÖNE ÇIKAN GÖRÜNÜMLER

Bu sene moda haftaları eve taşındı!

Dikkat ederseniz yazımızın başlığı ‘sokak stilleri’ değil. Ama merak etmeyin, moda haftaları aynı ihtişamında evde devam ediyor! Son yılların yeni moda lokasyonu olan Kopenhag Moda Haftası, sürdürülebilir ve rengarenk tasarımların öne çıktığı yer olarak anılıyor. En az Paris, Milano, New York ve Londra Moda Haftaları kadar adından söz ettiren Kopenhag Moda Haftası, geçtiğimiz günlerde Sonbahar Kış 2021/2022 koleksiyonlarını gösterdi. 

İlk defa sadece dijital olarak gerçekleşen Kopenhag Moda Haftası'na, ünlüler de evden izledikleri canlı yayınlar ile katıldılar. Koltuklarında, salonlarında veya evlerinin önünde Kopenhag Moda Haftası tasarımcılarının stillerini giyen influencer'lar, bu eğlenceli kareleri Instagram hesapları üzerinden paylaştılar. Ganni, Stine Goya, Cecilie Bahnsen ve Baum und Pferdgarten gibi son zamanların spot ışıkları altında olan markaların gösterim yaptığı Kopenhag Moda Haftası, geleneksel tasarımlara taze ve maceracı bir esinti kattılar. 

İskandinav modasının yıldızlarını öne çıkaran bu moda haftasında Baum und Pfergdarten gibi tasarımcılar, dünyanın dört bir tarafından influencer'lar ile bir araya gelerek, koleksiyonlarını Instagram paylaşımları ile sundular. Bir başka tarafta ise seçilen #GanniGirls isimlerine kalp şekilli pizzalar yollayan Ganni, Instagram üzerinden alışılagelmişin dışında bir yeni koleksiyon gösterimi yarattı. 

Fotogaleride hepimizin ön sıradan izlediği Kopenhag Moda Haftasından influencerların paylaştığı stilleri görebilirsiniz…

Etİketler