LANVIN SNEAKERS POP UP'I İLE BEYMEN ZORLU CENTER'DA YERİNİ ALDI

Lanvin’in bestseller sneakerları, 23 Ekim - 6 Kasım tarihleri arasında BEYMEN Zorlu Center Lanvin Pop Up Butiği’nde exclusive olarak sneaker tutkunlarıyla buluşuyor.

2006'dan beri zamansız ve ikonik tasarımıyla Lanvin erkek gardırobunun bestseller ayakkabısı olan DBB1, her yıl olduğu gibi 2020 Sonbahar Kış sezonunda da iddiasını sürdürüyor. Yeni sezonda Lanvin Kreatif Direktörü Bruno Sialelli’nin yeniden yorumladığı DBB1, nötr tonlardaki geniş renk seçenekleri, kanvas piton, deri ve süet alternatifleri ile gündüzden geceye tüm kombinlere modern bir stil katıyor.


80’lerin vintage tenis ayakkabılarından ilham alan Clay, hafif ve konforlu tasarımıyla dikkat çekiyor. Jeanne Lanvin’e ithafen kontrast renklerdeki JL logo detayına sahip sneaker’ın yüksek bilekli ve klasik olmak üzere iki farklı modeli ve sekiz renk seçeneği bulunuyor.

70’lerin koşu ayakkabılarından esinlenen Bumper, Bruno Sialelli’nin tarafından tasarlanan ilk sneaker olma özelliği taşıyor. Üç parçadan oluşan özel tabanı ve farklı tasarımı ilk andan itibaren dikkatleri üzerine toplayan Bumper, hafif, dayanıklı ve esnek yapısıyla üstün konfor sunuyor. Sekiz farklı renk alternatifi bulunan Bumper, nötr tonları ile farklı stillerdeki erkeklerin kombinlerine kolayca eşlik ediyor.