LES BENJAMINS ARTIK ANADOLU YAKASI'NDA

LES BENJAMINS'in Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazası Akasya Acıbadem AVM’de açıldı.

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan Akasya Alışveriş Merkezi’nde yer alan mimarisi tuğla ve harç görünümünden oluşan 180 metrekarelik yeni mağaza, İstanbul'un çok kültürlü köklerinin ruhunu yakalamayı hedeflerken, gençlik ve moda meraklılarını yepyeni bir kent deneyimine davet ediyor.

Dong-Ping Wong ile yakın işbirliği içinde tasarlanan ve YOO Mimarlık tarafından donatılan bu yeni minimalist alışveriş destinasyonu, Bünyamin Aydın'ın kültür ve topluluk için güçlü perakende ivmeleri yaratmayı üstlendiğini bir kez daha kanıtlıyor. LES BENJAMINS yeni mağazası, çağdaş üst düzey moda ve sokak giyimi markalarının sergilenmesinin yanı sıra yeni yetenekleri desteklemeye kendini adayan bir lokasyon haline gelecek.

Lüks sokak giyim markası Les Benjamins ilk flagship mağazasını Nişantaşı’nda 2018’de açmıştı. Mağazalarıyla alışveriş deneyimini yeniden yaratmayı ve İstanbul’un kreatif çevrelerini modaya yeni gözlerle bakmaya teşvik eden LES BENJAMINS, Akasya Acıbadem AVM’de açılacak yeni mağazası Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazası olacak. Kültürler arası köprü misyonunu yansıtan tasarımlarıyla ünlü marka, böylelikle iki kıtada yer alan flagship mağazalarıyla kültür ve topluma bağlılığını yansıtıyor.

Bu kapsamda Bünyamin Aydın, İstanbul'un alışveriş deneyiminin tüm çarklarında çeşitliliği artırmak amacıyla LES BENJAMINS'in kadın ve erkek koleksiyonlarının yanısıra mağazada Nike, Puma, Adidas, Reebok, Vans ve Asics gibi çeşitli ve sürekli gelişen markaları da yer alıyor.

Etİketler