LOEWE PAULA’S IBIZA KOLEKSİYNU BODRUM'DA

Loewe’nin büyük ilgi gören kapsül koleksiyonu Loewe x Paula’s Ibiza, 24 Temmuz’dan itibaren Beymen Bodrum Yalıkavak Marina’daki özel Loewe x Paula’s Ibiza Pop Up Butiği’nde!

Dünyada sadece seçili mağazalarda satışa sunulan Loewe x Paula’s Ibiza 2020, BEYMEN Bodrum Yalıkavak Marina’daki özel Pop-Up butiği ile ziyaretçilerini tropikal bir yolculuğa çıkarıyor.

Loewe Kreatif Direktörü Jonathan Anderson’un 2017 İlkbahar - Yaz sezonunda Ibiza’nın ikonik butiği Paula’s Ibiza ile başlattığı iş birliğinin son koleksiyonu olan Loewe x Paula’s Ibiza 2020, Akdeniz’in ve Balear Adaları’nın neşeli, dinamik, renkli yaşam tarzından ve hedonizm kültüründen ilham alıyor. Paula'nın kurucuları Armin Heinemann ve Stuart Rudnick’in doğadan esinlenerek yarattığı ikonik baskıların sıkça karşımıza çıktığı koleksiyonda; batik boyama bohem elbiseler, t-shirtler ve denimler, çiçekli gömlekler, keten etekler, yaz renklerinde çiçek desenli çantalar, hasır plaj çantaları ve hayvan figürlü küçük aksesuarlar dikkat çekiyor.

Jonathan Anderson koleksiyonu ile ilgili değerlendirmesinde; “Beni çocukluk ve gençlik anılarıma döndüren Ibiza’nın her zaman benim için çok değerli. Bu koleksiyonda işte tamda o anıları uyandırıyor, rahatlık, kaçış duygusu ve beraberinde içimizi kaplayan neşe” diyor.


Etİketler