LORO PIANA RESORT KOLEKSİYONUNU BODRUM MAĞAZASINDA TANITTI

Loro Piana, Haziran 2021'de açılışını yaptığı Yalıkavak Marina’da yer alan resort mağazasında, yeni koleksiyonunun tanıtımını gerçekleştirdi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Ağustos 2023
LORO PIANA RESORT KOLEKSİYONUNU BODRUM MAĞAZASINDA TANITTI

Markanın zarif ve sofistike dünyasını Ege'nin muhteşem atmosferiyle buluşturan Loro Piana mağazası, modern atmosferiyle dikkat çekiyor. 

Krep kumaşın zarif dokusu ve Loro Piana'nın özel Solaire ketenleri, yaz kombinasyonlarının olmazsa olmaz bir parçası olarak bermuda şortlara, bluzlara ve kaftanlara benzersiz bir çekicilik katıyor. Koleksiyonun öne çıkan diğer parçaları arasında, canlı turuncu tonlarıyla hareketlenen Flower Ceremony desenli takımlar yer alıyor. Özellikle erkekler için tasarlanan eşsiz "Bay" mayo ile mükemmel bir uyum sağlayan ikonik André gömlekler ve kadınlar için stil sahibi Olga gömlekler, koleksiyonun göz alıcı seçenekleri arasında bulunuyor.

Koleksiyonun mayo ve şapka seçeneklerine, el yapımı çizgili keten plaj çantalarının zarif deri detayları eşlik ediyor. Ayrıca, Molten iş birliği ile özel olarak tasarlanan Suitcase Stripe temalı plaj raketleri ve enerjik voleybol topları, koleksiyona dinamik ve hareketli bir atmosfer katıyor.


Bodrum resort mağazası, yazı akla getiren desenlerle süslenmiş Japon güneş şemsiyelerinin zarif havasını taşıyan, ultra hafif ve ince beyaz bir kumaş olan Ramié Voile'den tasarlanmış seçkiyi keşfetmeye davet ediyor.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.