MACERAPEREST VE SPORCU RUHLARA: GUESS 2021 SONBAHAR-KIŞ ACTIVEWEAR KOLEKSİYONU

Cesur giyinmeyi sevenlere!

Maceraperest ve sporcu ruhlar için geliştirilen Guess 2021 Sonbahar-Kış Activewear koleksiyonu, cesur giyinmeyi sevenlere bakışları üzerinde hissetmeyi vadediyor. Guess Activewear’ın yeni koleksiyonunda GUESS Kadını, şık ve günlük stilini, feminen ve teknik detaylarla buluşturuyor. Koleksiyondaki parçalarla GUESS Erkeği ise retro ve aynı zamanda şık dokunuşlara sahip olmasının yanında rahat ve yüksek performans sağlayan parçalarla doğada vakit geçirmeye hazırlanıyor.

KADIN KOLEKSİYONU 
Essential
Guess’in yeni koşullara çabuk uyarlanabilen bu teması, yeni modern tarza göz kırpıyor. Net ve estetik görünümler, stil sahibi grafik desenlerle birleşerek günlük giyimi spor giyimle bütünleştiriyor. Yumuşacık tuşede yünlüler ve oversize siluetler, şeker pembesi, gök mavisi ve altın-bej tonlarının da yer aldığı trend renkler ve nötr tonlardan oluşan bir renk paletinde minimalizme şık bir dokunuşta bulunuyor.

All Play
Enerji dolu Guess All Play teması, GUESS Kadınını takım ruhu duygusuyla güçlendirmeye kararlı gözüküyor. Koleksiyondaki kolej hissiyatını artırmak için dar ve dikişsiz logo baskılı tasarımlar ve monogram baskılar sıkça yer alırken, özgüvenli yoğun pembe tonları, sade renkler ve kış pastellerinden oluşan renk paleti dikkat çekiyor. Ana maddesi mikrofiber ve naylon olan, özgürce hareket edebilme imkanı sağlayan parçaların sık yer verildiği koleksiyonla, yeni şık fitness takımı karşınızda!

#Dancercise
Bu ince ve zarif temayla dansa davetlisiniz! Koleksiyon; su geçirmezlik ve nefes alabilirlik gibi özelliklere sahip yüksek performanslı hafif kumaşları kullanarak tek renkte oversize estetiği, minimalizmle birleştiriyor. Koleksiyondaki kontrast renklerde nervür ve pililer, eko-teknolojik neopren kumaşlar ve yumuşak jakarlı kumaşlar; teknolojileriyle dizde taytlar, dökümlü üstler ve bedene oturan tayt serisinin işlevselliğine katkıda bulunuyor. Koleksiyon renk paletindeki doğal ve toprak tonlarıyla sıcak gri ve soluk pembeler egzotik doğadan desenler vurgulanıyor.

Hyper Nature
Gelecek burada ve o da Hyper Nature! Bu iddialı ve teknik tasarımları barındıran Activewear teması, abartılı siluetleri, teknolojinin kattığı detaylarla ve gece kıyafetlerinden ödünç alınan bitişlerle birleştirerek ışıltılı ve şık kumaşlarla tamamlıyor. Tema; holografik folyolar, yansıtıcı dokular, teknik yün ve ağ paneller, neon ve blok renklerden oluşan yoğun bir renk paleti ile vurgulanıyor. Sonucunda şık ve fütüristtik çekiciliğe sahip parçalarla her antrenmana hazırsınız!

ERKEK KOLEKSİYONU
Retro Games
Activewear koleksiyonunun Retro Games teması, seksenlerin ve doksanların retro stili ve asetat kumaş dokunuşlarıyla tenis dünyasından ilham alıyor. Koleksiyondaki teknik detaylar ve atletik bitişler, yüksek performanslı parçaları vadederken; çizgiler, kontrast tonlar ve yeşil, mavi ve beyazdan oluşan renk paleti sunuyor.

Free Solo
Alex Honnold'un Yosemite'deki El Capitan'a tek başına tırmanışının, maceracı ruhundan ilham alan bu Free Solo temasıyla zirveye bakmaya hazır olun. Amerikan milli parklarından ve retro tırmanıştan etkilenerek soğuk tonlar, toprak ve çöl renklerinin tonlarının görüldüğü koleksiyon, aynı zamanda yüksek performanslı polar, naylon ve neopren kumaş seçenekleri sunuyor.
Winter Sea
Kış geldiğinde kıyılar sizi çağırıyor! Bu tema, gri ve mavinin daha soğuk tonlarını kapsarken, yansıtıcı kumaşlar ve su geçirmez neopren, teknik detaylarla tamamlanan yüksek performanslı parçalarda hayat buluyor. Harf logo baskısının dokunuşları, tamamı aksiyona hazır olan bu temaya şık bir dokunuş katıyor.