MANGO GIRLS KARANTİNADA DEĞİŞİMİ ANLATIYOR

Pernille Teisbaek, Nuria Val ve Leia Sfez , karantina sürecinin sosyal, ailevi alışkanlıklarını ve stillerini nasıl etkilediğini anlattı.

Mango, Pernille Teisbaek, Nuria Val ve Leia Sfez’in stil uyarlamaları, alışkanlıklar ve bu yeni dönem üzerine düşüncelerini konu alan bir sohbet olan #Mangogirls Calling'i yayınlıyor. 

Kişiliklerinin mevcut durum karşısında giyim tarzlarına adaptasyonu hakkında yorum yapanlardan Leia Sfez;  “Dürüst olmak gerekirse,”sweat” kelimesi de dahil olmak üzere hiç bu kadar çok kıyafet giymedim." itirafında bulunuyor.

Hepsi aksesuarların önemli bir parça haline geldiğinde hemfikir...  “Tekrar şık giyinmek ve eşofmanımı bir süreliğine saklamak için sabırsızlanıyorum! Ancak, bakkala alışverişe giderken tarzımı en kolay yükselten aksesuarlar oldu!”, diyor Pernille Teisbaek. Ayrıca, modanın geçirdiğimiz günü etkileyebileceğini de belirtiyorlar: “Bu elbiseyi seviyorum. Adeta bana enerji yüklemesi yapıyor.” diyor Nuria Val.

Hobilerinin değişmediği ancak sosyal ağları kullanma biçimlerinin değiştiği ile ilgili  "Bu gibi zamanlarda online sohbetin bizi ne kadar birbirimize bağladığını görmek beni mutlu ediyor", diyor Pernille. Nuria ise görüntülü arama uygulamalarının, sevdikleriyle irtibatta kalmanın bir yolu haline geldiğini belirtiyor: "Geçen gün Pascal Mango'nun Instagram hesabında çaldı; hep birlikte dans ettik ve çok eğlenceliydi."