ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

MANGO MAN'İN YENİ YÜZÜ ANTOINE GRIEZMANN OLDU

Mango Man, markanın İlkbahar/Yaz 2022 sezonundaki yeni yüzü olarak, Atlético de Madrid takımının futbolcusu Antoine Griezmann'ı seçti.

Fotoğrafçı Ronan Gallagher'ın objektifine poz veren Griezmann, Mango Man’ın yeni trendlerini sunuyor: Poplin ve ketenden yapılmış, rahat, güncel, düz kesim pantolonlar; ikonik yazlık takım elbiselerle özel dikime dönüş ve kruvaze ceketli takım elbisenin yeni yorumu; yaz sezonu gecelerine özgü, açık tonlarda, pamuklu ve keten ceketler; minimal estetiğe sahip, saf ve temiz siluetleriyle öne çıkan takım elbiseler. 

"Kendisiyle birçok değeri paylaştığım bir marka olan Mango ile iş birliği yapmak benim için büyük bir onur. Koleksiyonların tarzı çok çağdaş, çok yönlü, kolay giyilebilen ve herkesin tarzına uyum sağlayan parçalara sahip koleksiyonlar. Markanın Akdeniz ruhu ve değerleriyle çok uyumlu olduğumu düşünüyorum. Çok keyifli bir iş oldu; ekip, her şeyin yolunda gitmesini sağladı ve sonuçlarla gurur duydum." ifadesini kullanıyor futbolcu.

Antoine Griezmann Fransa'da, dernek ve onlara bağlı kuruluşlarla iş birliği yapan, insanlar üzerinde olumlu etkiye sahip projeleri desteklemeye odaklanan bir STK olan, Un Rien C'est Tout gibi çok sayıda hayır kurumu ile bağlantılı bir futbolcu. Ayrıca, aralarında LGTBIQ+ hakları veya sporda cinsiyet eşitliği gibi konuların da bulunduğu birçok değer hakkında farkındalığa sahip.

Mango, geçmişteki, kampanyalarında Gerard Piqué, Zinedine Zidane, Adrien Brody ve Andrés Velencoso gibi büyük yeteneklerle iş birliği yapmıştı.

Etİketler