MANGO'DAN MASKE KOLEKSİYONU

Yetişkinler ve çocuklar için değişik desenlere sahip olan tasarımlar Mango’nun resmî web sitesi mango.com’da satışta.

Mango UNE 0065:2020 tarafından belirlenen materyal, dizayn ve konfeksiyon gereksinimlerine uyarak bir dizi hijyenik maske modeli tasarladı. Mango’nun tasarladığı maskelerde, havanın %90’dan fazlasının filtre edilmesi, %60 oranının altında nefes alabilme ve 10 yıkamaya kadar kullanımı sağlanmış oluyor.

Tasarımlar, kadın ve erkek için tek beden ve çocuklar için üç farklı bedende, yerli olarak üretilmiştir. Bu yeni ürün, tekrar kullanılabilir olup, kolayca ayarlanabilir ve her insanın yüz şekline kolayca uyum sağlayabilen bir özelliğe sahip.

Ayrıca Mango, etkili el temizliği için iki çeşit bitki özlü, parfümlü hidroalkolik jel de satışa sundu. Bu ürünler, yumuşak kokulu kehribar ve misk alt yapılı olan çiçek nüanslarına sahip narenciye notlarıyla zenginleştirilmiş ya da daha odunsu bir alt yapıya sahip bergamot aromasıyla yaratılmıştır. Her iki çeşit de cildin susuz kalmasını önleyerek cildi yumuşatmaya yardımcı olur. Bu ürünler seçili mağazalarda ve resmî web sitesinde satın alınabilirler.