MARKS & SPRENCER VE AÇEV'DEN ÇOCUKLARIN HAYATINA ANLAMLI DOKUNUŞ

Marks & Spencer 2020 Yaz Koleksiyonu’nda AÇEV için tasarlanan Özel Kadın Espadril Kapsül Koleksiyonu'nun geliri Açev'e gidiyor.

Marks & Spencer 2020 Yaz Koleksiyonu’nda  AÇEV ( Anne Çocuk Eğitim Vakfı)  için tasarlanan “Özel Kadın Espadril Kapsül Koleksiyonu” birbirinden rahat, rengarenk alternatifleriyle seçili Marks & Spencer mağazalarında yerini aldı. “Shoe For Good” Kapsül Koleksiyonu’nda yer alan 3 farklı model ve 6 farklı renkte Espadril, konforlu tasarımlarıyla, göze çarpan renk alternatifleriyle dikkat çekiyor.


Marks & Spencer İstanbul Akasya, Akmerkez, Bagdat, City’s Nişantaşı, Kanyon, İstinye Park, Ankara – Bilkent, Tunalı, Panora, Antalya Terracity, İzmir – Agora Mağazalarımız’dan satın alacağınız ayakkabıların satışından elde edilecek gelir, daha çok annenin çocuklarını özgüven ve umutla büyütebilmesi için onları  desteklemeyi hedefleyen AÇEV’in Anne Destek Programı’na aktarılacak.

 


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.